صرافی ستاره سهیل
شنبه , 25 آذر 1396
021 91007651
حواله پوند به انگلستان

حواله پوند به انگلستان

حواله پوند به انگلستان از طریق سیستم سوئیفت، یکی از راه‌های مطمئن، سریع و کم هزینه برای انتقال پول به انگلستان است. با استفاده از خدمات صرافی ستاره سهیل می‌توانید، برای انتقال پول به حساب‌های بانکی مختلف در کشور انگلستان از این سیستم ایمن و سراسری بهره ببرید.

کشور انگلستان در حال حاضر میزبان تعداد زیادی از ایرانیان است که به دلایل مختلفی مثل تحصیل یا تجارت در آنجا زندگی می‌کنند. به همین دلیل گاهی پیش می‌آید که افراد بخواهند از ایران به یک حساب بانکی در این کشور مبالغی را واریز کنند. اگر شما هم جزو افرادی هستید که به خدمات انتقال وجه به کشور انگلستان نیاز دارید، می‌توانید برای انجام بهتر و سریع‌تر این انتقال از خدمات حواله‌ ارزی سوئیفت صرافی ستاره سهیل استفاده کنید.

حواله‌ ارزی سوئیفت به انگلستان

خدمات حواله‌ پوند به انگلستان در صرافی ستاره سهیل توسط کادری باتجربه و آشنا به مراحل مختلف صدور این حواله صورت می‌گیرد و شما می‌توانید با استفاده از راه‌های تماس پیش‌بینی شده در بخش «تماس با ما» وب‌سایت مجموعه، جهت صدور حواله‌های خود در مبالغ مختلف کم یا زیاد با کادر ستاره سهیل مشورت کنید. صرافی ما بدون توجه به مبلغ مورد نظر شما برای انتقال به حساب‌های بانکی خارج از کشور، این خدمات را برای شما انجام می‌دهد.
 در این سیستم شما می‌توانید مبلغ دلخواه خود را به مسئول مربوطه اعلام کنید تا پس از تکمیل مدارک حواله‌ شما صادر شود. با ارسال وجه از طریق حواله‌ ارزی، می‌توانید روی پشتیبانی مستقیم و کارآمد سیستم‌های بانکی حساب کنید، همچنین این خدمات با پشتیبانی و پیگیری مسئولانه‌ی کادر صرافی ستاره سهیل با دقت بیشتر و با کم‌ترین هزینه برای شما صورت می‌گیرد.

کانال تلگرام صرافی ستاره سهیل