صرافی ستاره سهیل
شنبه , 25 آذر 1396
021 91007651
حواله درهم به امارات

حواله درهم به امارات

حواله درهم به امارات در صرافی ستاره سهیل به هر میزان به حساب شخصی یا شرکتی به صورت آنی انجام می شود. این صرافی با داشتن کارگزاران قوی در دبی علاوه بر حواله بانکی امکان تحویل نقدی درهم در امارات را برای مشتریان خود فراهم نموده تا از حمل پول نقد در سفر خود بی نیاز شوید.

از گذشته تا به امروز ایرانیان زیادی با مراکز تجاری مختلف این کشور همکاری داشته‌اند و در مواردی هم سرمایه‌گذاری‌های بزرگی توسط ایرانیان در امارات انجام گرفته است که این امر موجب گسترش تبادل حواله‌های ارزی بین دو کشور شده است. شاید شما، فرزندتان یا یکی از وابستگانتان در امارات متحده عربی در حال تحصیل باشد و تامین مخارج سالانه یا ماهانه‌ی شما از منبعی در ایران باید به حساب شخصی شما در کشور امارات واریز بشود، یا اینکه با یکی از مراکز اقتصادی امارات داد و ستد دارید و یا به هر دلیل دیگری قصد دارید مبلغی را به یک حساب بانکی در کشور امارات واریز کنید. در این صورت استفاده از خدمات حواله‌ ارزی صرافی ستاره سهیل می‌تواند راهگشای بسیاری از مشکلات شما باشد.

ارسال حواله ارزی سوئیفت به امارات متحده عربی

با توجه به دسترسی‌ها و حساب‌های مختلفی که مجموعه‌ی صرافی ستاره سهیل در بانک‌های طرف معامله با بانک‌های کشور امارات دارد، امکان صدور حواله‌ی بانکی به مقصد حساب‌های مختلف بانک‌های این کشور در مبالغ مختلف، حتی مبالغ کم، از طرف مجموعه‌ی ما امکان‌پذیر است. بنابراین شما می‌توانید با تماس با متخصصین صرافی ستاره سهیل، سفارش خود در راستای صدور و ارسال حواله درهم به دوبی را ثبت کنید تا حواله‌ مورد نظر در اسرع وقت و با دقت بالا صادر شده و مبلغ درخواستی به حساب مورد نظر واریز شود.

لازم به ذکر است تمامی خدمات صدور و ارسال حواله درهم به امارات در صرافی ستاره سهیل با توجه به پشتوانه‌ی تجربه‌ی زیاد در زمینه صدور حوالجات ارزی و  پایین‌ترین نرخ کارمزد و بالاترین ضریب اطمینان توسط کادری متخصص صورت می‌گیرد.

 

 

کانال تلگرام صرافی ستاره سهیل