صرافی ستاره سهیل
شنبه , 25 آذر 1396
021 91007651
حواله لیر به ترکیه

حواله لیر به ترکیه

حواله لیر به ترکیه همواره درخواست‌های زیادی در ایران داشته است. به واسطه همسایگی با ایران و همچنین سهولت رفت و آمد ایرانیان در این کشور به دلیل عدم نیاز به درخواست روادید، یکی از مقاصد اصلی ایرانیان برای تجارت، تحصیل و زندگی بوده است. همین حضور گسترده‌ی ایرانیان در کشور ترکیه باعث می‌شود تا افراد به خاطر موقعیت‌های مختلفی بخواهند مبالغی را با استفاده از امکانات حواله بانکی به حساب‌هایی با مقصد کشور ترکیه واریز کنند.

ارسال حواله‌ ارزی سوئیفت به ترکیه 

بانک‌های کشور ترکیه به سیستم‌ها بانکی بین‌المللی متصل هستند و همین امر موجب می‌شود، ارسال پول به حساب‌هایی با مقصد بانک‌های این کشور از ایران از طریق سیستم‌هایی که در دست عموم مردم است، امکان‌پذیر نباشد. همچنین در طول این سال‌ها ایرانیان به دلایل مختلف نیاز گسترده‌ای به ارسال لیر به ترکیه و حساب‌های بانکی این کشور داشته‌اند.
شما می‌توانید برای ارسال پول به ترکیه از راه حل حواله‌ ارزی صرافی ستاره سهیل استفاده کنید . با استفاده از این خدمات مبلغ مورد نظر شما به راحتی به حساب شخص یا شرکت مورد نظرتان واریز خواهد شد. نکته‌ی قابل توجه و تمایز ما در ارا‌ئه‌ی خدمات حواله سوئیفت، صدور حواله بدون توجه به مبلغ مورد نظر شما است. ما در صرافی ستاره سهیل حواله‌هایی با مبالغ کم را هم به نقاط مختلف ارسال می‌کنیم.
مجموعه‌ی ما با امکاناتی که دارد، حواله‌های لیر به ترکیه را در سریع‌ترین زمان ممکن و با ضریب اطمینان بالا صادر می‌کند و این امر با در نظر گرفتن کم‌ترین هزینه‌ی کارمزد برای مشتریان گرامی صورت می‌گیرد. شما می‌توانید جهت اطلاع ازچگونگی انجام صدور حواله لیر به ترکیه یا جهت هرگونه سوال و مشاوره در این زمینه، با کارشناسان ما در صرافی ستاره سهیل تماس بگیرید.

 

کانال تلگرام صرافی ستاره سهیل