صرافی ستاره سهیل
شنبه , 25 آذر 1396
021 91007651
ارسال پول به تایلند | حواله بات به تایلند

ارسال پول به تایلند | حواله بات به تایلند

ارسال پول به تایلند تحت حواله بانکی سوئیفت یا دیگر سیستم‌های ارسال حواله ارزی به تایلند، به دلایل مختلفی ممکن است مورد نیاز ایرانیان قرار بگیرد. هر سال تعداد زیادی از هموطنان ما برای تفریح و بازدید از مناظر زیبای این کشور به تایلند سفر می‌کنند. همین امر گاهی موجب می‌شود به دلیل برقراری مبادلات تجاری بین دو کشور، یا پیشبرد امور وقرارداهای مسافرتی و توریستی، افراد نیاز به ارسال پول به تایلند در قالب حواله ارزی داشته باشند.

ارسال حواله به تایلند

ارسال حواله بات به تایلند، در صرافی ستاره سهیل مقرون به  صرفه‌تر و راحت‌تر از هرجای دیگری صورت می‌پذیرد. با توجه به ماهیت توریستی کشور تایلند هر سال تعداد زیادی از ایرانیان به این کشور سفر می‌کنند، به همین علت ارسال پول از ایران به تایلند متقاضیان زیادی دارد. علاوه بر این وجود دانشجویان و مهاجران ایرانی در این کشور، لزوم وجود یک سیستم مطمئن برای حواله پول به تایلند را بیشتر می‌کند. ما امکانی فراهم آورده‌ایم که هموطنان در هر زمان به هر مبلغی که بخواهند (حتی مبالغ پایین) به تایلند حواله ارزی ارسال کنند.

کسانی که به سبب روابط کاری، تحصیلی یا هر دلیل دیگری نیاز به ارسال ارز یه خارج از کشور دارند، حتما تجربه‌ی پرداخت کارمزدهای گزاف به واسطه‌ها را داشته‌اند. با استفاده از خدمات حواله ارزی صرافی ستاره سهیل، شما می‌توانید حوالجات ارزی خود را با کم‌ترین میزان کارمزد، حتی برای حواله‌های خرد، به انجام برسانید و مبلغ مورد نظر خود را به حساب بانکی فرد یا شرکت مورد نظرتان در تایلند واریز کنید.

با امکانات وب‌سایت صرافی ستاره سهیل، می‌توانید خیلی راحت درخواست صدور حواله به تایلند را با پر کردن فرم «درخواست حواله» در همین صفحه، به ثبت برسانید تا همکاران ما جهت تکمیل سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس بگیرند. همچنین در صورت تمایل به اطلاع از مراحل و دریافت مشاوره برای ارسال پول به تایلند، می‌توانید با شماره تلفن‌های صرافی تماس بگیرید تا همکاران ما در کمال صبر و شکیبایی شما را راهنمایی کنند.

کانال تلگرام صرافی ستاره سهیل