صرافی ستاره سهیل
شنبه , 25 آذر 1396
021 91007651
حواله فرانک به سوییس

حواله فرانک به سوییس

حواله فرانک به سوییس به دلیل ماهیت بانک‌های این کشور، ایرانیان زیادی که در سوییس زندگی می‌کنند و حتی دانشجویان ایرانی مقیم در سوییس، کاربرد بسیار زیادی دارد. در حال حاضر به دلایلی که ذکر شد، ایرانیان زیادی با این کشور مبادلات مالی دارند. معمولا افراد ترجیح می‌دهند برای ارسال پول به سوییس مطمئن‌ترین و سریع‌ترین راه را انتخاب کنند. پاسخ نیاز این افراد حواله بانکی سوئیفت و دیگر انواع حواله ارزی است که خدمات آن در صرافی ستاره سهیل ارائه می‌شود.

ارسال حواله کرون به سوییس

ممکن است فرزند یا یکی از نزدیکان شما در سوییس در حال ادامه تحصیل باشد و برای تامین بخشی از هزینه‌ها نیازمند حمایت مالی شما از ایران باشد. شما برای ارسال پول از ایران به سوییس جهت تامین مخارج زندگی و تحصیل فرزند خود، به ارسال حواله خرد (حواله با مبالغ کم) نیاز دارید که اکثر صرافی‌ها از ارسال چنین حواله‌هایی سر باز می‌زنند. صرافی ستاره سهیل با امکاناتی که در خارج از کشور ایجاد کرده و تعهد به ایجاد تحول در خدمات صرافی، خدمات حواله به سوییس و دیگر کشورهای جهان را با دریافت کم‌ترین میزان کارمزد و در سریع‌ترین زمان ممکن به انجام می‌رساند.

ما برای ارسال حواله فرانک به سوییس از سیستم‌های حواله بانکی و حواله ارزی مانند سوئیفت استفاده می‌کنیم. با استفاده از خدمات صرافی ستاره سهیل، حواله ارزی به سوییس در کوتاه‌ترین زمان ممکن صدور و ارسال می‌شود و به حساب بانکی مورد نظر شما در این کشور واریز می‌شود. به دلیل واریز شدن مستقیم مبلغ حواله به حساب بانکی افراد با استفاده از مطمئن‌ترین سیستم‌های ارسال حواله، خیال شما از رسیدن مبلغ مورد به حساب بانکی در سوییس راحت خواهد بود.

در صورت تمایل به ارسال حواله به سوییس از طریق خدمات صرافی ستاره سهیل، می‌توانید فرم مربوط به درخواست حواله در همین صفحه را پر کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند. همچنین می‌توانید در صورت تمایل به داشتن اطلاعات بیشتر درباره روند صدور حواله فرانک به سوییس و رفع هرگونه ابهام، با شماره تلفن‌های صرافی تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

کانال تلگرام صرافی ستاره سهیل