صرافی ستاره سهیل
شنبه , 25 آذر 1396
021 91007651
حواله یورو به اسپانیا

حواله یورو به اسپانیا

حواله یورو به اسپانیا با توجه به تعداد شرکت‌هایی که در این کشور با ایران مبادلات تجاری دارند، از اهمیت بالایی برخوردار است. در حال حاضر ایرانیان زیادی به این مقصد توریستی جذاب در اروپا سفر می‌کنند و تعداد قابل توجهی ار هموطنان در حال کار و تحصیل در این کشور هستند. صدور و ارسال حواله به اسپانیا می‌تواند به دلایل زیادی از جمله در یافت نمونه محصول از شرکت‌ها، تامین مخارج تحصیل و زندگی در اسپانیا و حتی به دلیل تامین مخارج سفر در این کشور صورت بگیرد.

صدور و ارسال حواله بانکی به اسپانیا

با توجه به محدودیت‌های بانکی بین‌المللی، این امکان وجود ندارد که افراد بتوانند به صورت مستقیم حوالجات خود را به مقصد اسپانیا یا هر کشور دیگری در دنیا ارسال کنند. بنابراین لازم است که به مراکز ویژه انجام این خدمات (صرافی‌ها) رجوع کنند. صرافی‌ها هم به دلیل محدودیت‌هایی که دارند، معمولا از صدور حواله‌های خرد، که بخش زیادی از نیاز حواله برای دانشجویان و بازرگانان را تشکیل می‌دهد، سر باز می‌زنند.

صرافی ستاره سهیل، با شعار آغاز فصلی نوین در مبادلات ارزی، این محدودیت‌ها را کنار زده و صدور حواله به اسپانیا را بدون توجه به مبلغ مد نظرتان، برای شما به انجام می‌رساند. ما با استفاده از سیستم حواله بانکی سوئیفت به اسپانیا، یا استفاده از سیستم‌های حواله داخلی، هر مبلغی که تمایل داشته باشید را در سریع‌ترین زمان ممکن به حساب فرد یا شرکت مورد نظر شما در اسپانیا واریز می‌کنیم.

جهت سفارش حواله به اسپانیا، می‌توانید از طریق همین صفحه، درخواست حواله را با ورود اطلاعات درخواستی پر کنید. همکاران ما به محض پر شدن فرم و ارسال آن، با شما تماس می‌گیرند تا ادامه مسیر صدور حواله به اسپانیا طی شود و مبلغ مورد نظر شما در سریع‌ترین زمان ممکن به حساب بانکی در اسپانیا واریز شود.

کانال تلگرام صرافی ستاره سهیل