صرافی ستاره سهیل
شنبه , 25 آذر 1396
021 91007651
حواله وون به کره جنوبی

حواله وون به کره جنوبی

حواله وون به کره جنوبی، یکی از خدمات مورد نیاز هموطنانی است که برای تجارت به کره جنوبی سفر می‌کنند. ممکن است لازم شود بدون پرواز کردن به کره جنوبی، معامله‌ای را نهایی کنید و با ارسال حواله ارزی به کره جنوبی، مبلغی وون را به حساب ارزی یک شرکت یا کارخانه در این کشور واریز کنید. خدمات حواله وون به کره جنوبی در صرافی ستاره سهیل در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با ضمانت ارسال حواله دقیق به حساب بانکی افراد حقیقی یا حقوقی در کشور کره جنوبی، انجام می‌شود تا تجارت با این کشور برای شما راحت‌تر از هر زمانی باشد.

خوش قولی، اعتبار، تجربه و امانتداری صرافی ما در انجام حواله به کره جنوبی، شما را چند قدم از سایر رقبای تجاری‌تان جلوتر می‌برد. وقتی بتوانید کم‌ترین کارمزد ممکن برای حواله ارزی به کره جنوبی را پرداخت کنید، سود حاصل از معامله‌تان هم بیشتر خواهد بود.

یکی از مشکلاتی که همواره سر راه آغاز تجارت با یک شرکت یا موسسه در کشورهای خارجی وجود دارد، پرداخت هزینه دریافت نمونه محصول است. معمولا مبلغ حواله‌ای که برای دریافت نمونه محصول پرداخت می‌کنید، مبلغ پایینی است و برای این کار باید حواله خرد ارسال کنید که اکثر صرافی‌ها از انجام آن سر باز می‌زنند. صرافی ستاره سهیل، انواع حوالجات شما را بدون توجه به مبلغ، در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با پایین‌ترین میزان کارمزد به حساب مقصد در کره جنوبی واریز می‌کند.

درخواست حواله وون به کره جنوبی

سیستم حواله بین‌المللی سوئیفت، یکی از بهترین و مطمئن‌ترین راه‌های حواله ارزی به کره جنوبی به حساب می‌آید. از این رو در صرافی ستاره سهیل، ارسال حواله سوئیفت به کره جنوبی در کنار دیگر سیستم‌های صدور حواله از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. با استفاده از این سیستم، مبلغ حواله ارزی شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن و در کمال اطمینان به حساب بانکی مبدا در کره جنوبی واریز می‌شود.

شما می‌توانید قیمت روز ارز حواله، شرایط انجام حواله بانکی به کره جنوبی و دیگر اطلاعات لازم درباره انجام حواله به کره جنوبی را از همکاران ما در صرافی ستاره سهیل دریافت کنید. برای این کار از طریق شماره تلفن‌های موجود در صفحه «تماس با ما» با دفتر صرافی تماس بگیرید. همکاران ما در کمال شکیبایی شما را درباره تمام جزئيات حواله بانکی به کرده جنوبی راهنمایی می‌کنند. همچنین در صورت تمایل، راه ساده‌تری هم پیش روی شما قرار دارد. شما می‌توانید با تکمیل فرم «درخواست حواله» از همین صفحه، سفارش خود را به ثبت برسانید. پس از تکمیل فرم و ارسال آن، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند تا سفارش حواله وون به کره جنوبی مورد نظر شما را تکمیل کرده و مبلغ مورد نظر را به حساب بانکی مد نظرتان در کره جنوبی واریز کنند.

کانال تلگرام صرافی ستاره سهیل