صرافی ستاره سهیل
شنبه , 25 آذر 1396
021 91007651
حواله یورو به اسلوونی

حواله یورو به اسلوونی

حواله یورو به اسلوونی، یکی از خدماتی‌ است که صرافی ستاره سهیل برای سهولت در انجام حواله‌های ارزی به کشورهای اروپایی در اولویت کاری خود قرار داده است.اسلوونی،‌کشوری زیبا و خوش آب و هوا در جنوب اروپای مرکزی است که مانند بسیاری از کشورهای عضو اتحادیه اروپا، مقصد خوبی برای مهاجرت و زندگی به حساب می‌آید. تامین هزینه‌های زندگی، تحصیل یا حتی در مواردی تجارت با بنگاه‌های اقتصادی در اسلوونی، لزوم صدور حواله بانکی به اسلوونی را برای هموطنان ایجاد کرده است.

اگر جزو آن دسته از ایرانیانی هستید که با توجه به اوضاع خوب اقتصادی اسلوونی، شرکت خود را در این کشور به ثبت رسانده‌اید یا از مزایای تحصیل رایگان در دانشگاه‌های اسلوونی، استفاده می‌کنید؛ حتما برایتان پیش آمده که بخواهید مبلغی یورو به یک حساب بانکی ارزی در اسلوونی حواله کنید. خدمات حواله یورو، جهت ارسال پول به اسلوونی، در صرافی ستاره سهیل با کم‌ترین میزان کارمزد انجام می‌گیرد.

همچنین شما می‌توانید برای انجام حواله‌های خرد خود به مقصد اسلوونی یا هر کشور دیگر هم از خدمات صرافی ستاره سهیل استفاده کنید. ما بر خلاف دیگر مراکز صدور حواله ارزی، حواله‌های با مبلغ پایین را هم به کشورهای مورد نظر شما ارسال می‌کنیم.

درخواست حواله یورو به اسلوانی

برای آگاهی از نرخ روز یورو حواله، کارمزد حواله به اسلوونی و اطلاع از مدت زمان رسیدن مبلغ حواله سوئیفت به حساب بانکی شخص یا شرکت مورد نظر خود در اسلوونی و دریافت اطلاعات دیگر لازم برای حواله یورو به اسلوونی با همکاران ما در صرافی ستاره سهیل تماس بگیرید. همچنین می‌توانید فرم «درخواست حواله» را از طریق همین صفحه وب‌سایت صرافی ستاره سهیل تکمیل کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. مبلغ حواله شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن به حساب ارزی شخص، شرکت یا موسسه آموزشی مورد نظر شما در اسلوونی حواله می‌شود.

کانال تلگرام صرافی ستاره سهیل