صرافی ستاره سهیل
شنبه , 25 آذر 1396
021 91007651
حواله یورو به اسلواکی

حواله یورو به اسلواکی

اسلواکی یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا است که به دلیل قوانین نسبتا ساده مهاجرتی، مقصد بسیاری از مهاجران ایرانی بوده و همین دلیل صدور حواله یورو به اسلواکی و ارسال پول از ایران به این کشور از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. یکی از مطمئن‌ترین انواع حواله برای ارسال پول به خارج از کشور، حواله بانکی سوئیفت است. شما می‌توانید با استفاده از خدمات صرافی ستاره سهیل، حواله پول به اسلواکی را از طریق حواله ارزی سوئیفت در کمال اطمینان و در سریع‌ترین زمان ممکن به انجام برسانید.

ارسال حواله یورو به اسلواکی

شاید شما هم جزو آن دسته از ایرانیانی باشید که در اسلواکی شرکت ثبت کرده یا برای تحصیل در این کشور اقدام کرده‌اید و حواله یورو به اسلواکی یکی از دغدغه‌هایتان است. شما به راحتی می‌توانید با کم‌ترین کارمزد، هر مقدار یورو که مورد نیاز است از طریق سیستم حواله ارزی سوئیفت، به حساب ارزی شرکت، دانشگاه و هر شخصی که در اسلواکی ساکن است در کوتاه‌ترین زمان ممکن یورو حواله کنید. ممکن است برای سرمایه‌گذاری، کار و زندگی در اسلواکی، بخواهید از راهی مطمئن، مقداری یورو به مقصد این کشور حواله کنید. برای این کار می‌توانید از خدمات متمایز صرافی ستاره سهیل در زمینه صدور و ارسال حوالجات ارزی استفاده کنید. ما در پیمنت۲۴ انواع حواله، حتی حواله خرد با مبالغ پایین را هم به مقاصد مختلف در دنیا ارسال می‌کنیم.

شرایط درخواست حواله یورو به اسلواکی

اگر درباره انتقال سرمایه به حساب شرکت در اسلواکی، واریز هزینه‌های مربوط به تحصیل در اسلواکی یا آگاهی از نرخ روزانه ارز حواله و کارمزد حواله به اسلواکی سوال یا ابهامی دارید، با همکاران ما در صرافی ستاره سهیل تماس بگیرید. شما می‌توانید از طریق فرم درخواست حواله یورو به اسلواکی که در همین صفحه وجود دارد، اطلاعات مربوط به حواله را به همراه اطلاعات تماس خود برای ما بفرستید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و حواله یورو به اسلواکی خیلی سریع و در کمال اطمینان به حساب شخص یا شرکت مورد نظر شما واریز شود.

کانال تلگرام صرافی ستاره سهیل