صرافی ستاره سهیل
شنبه , 25 آذر 1396
021 91007651
حواله ارزی به سنگاپور

حواله ارزی به سنگاپور

اگر به هر دلیلی نیاز به ارسال حواله به سنگاپور دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از خدمات صرافی ستاره سهیل استفاده کنید. هر سال تعداد زیادی از ایرانیان برای گردش و تفریح یا حتی ادامه تحصیل به این کشور آسیایی سفر می‌کنند. ماهیت هرگونه سفر یا مهاجرت به هر کشوری به گونه‌ای است که ارسال پول از کشور مبدا را برای افراد حاضر در آن کشور ضروری می‌کند.

ارسال پول به سنگاپور در صرافی ستاره سهیل

یکی از مطمئن‌ترین راه‌های ارسال پول به سنگاپور دیگر نقاط دنیا، حواله ارزی سوئیفت است که خدمات ‌آن از طریق صرافی ستاره سهیل جهت حواله هر مبلغی (حتی مبالغ پایین)، در دسترس شما قرار دارد. در سال‌های اخیر، با بالاتر رفتن محدودیت‌ها در زمینه انتقال پول از ایران به کشورهای دیگر، هزینه‌های اضافی زیادی جهت صدور و ارسال حواله ار مشتریان درخواست می‌شد و معمولا حواله‌هایی که مبلغ پایینی داشتند توسط مراکز صدور حواله، پذیرفته نمی‌شد. صرافی ستاره سهیل قصد دارد با از بین بردن این محدودیت‌ها و همچنین پایین آوردن کارمزدهای صدور و ارسال حواله، با استفاده از جدیدترین راه‌های انتقال پول به خارج از کشور، حواله دلار به سنگاپور و دیگر کشورها را به امری ساده بدل کند.

جهت حواله دلار به سنگاپور در هر مبلغی، می‌توانید به صورت حضوری در صرافی ستاره سهیل درخواست صدور و ارسال حواله را ثبت کرده یا فرم موجود در همین صفحه را پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. پس از ثبت سفارش ارسال حواله ارزی به سنگاپور، مبلغ حواله شما خیلی سریع و مطمئن به حساب فرد یا شرکت مورد نظر شما در سنگاپور واریز می‌شود.

کانال تلگرام صرافی ستاره سهیل