صرافی ستاره سهیل
شنبه , 25 آذر 1396
021 91007651
حواله یورو به پرتغال

حواله یورو به پرتغال

حواله یورو به پرتغال، کشوری زیبا در جنوب غربی اروپا، برای عده‌ای از هموطنان که اقوام و نزدیکانشان در این کشور تحصیل، زندگی و کار می‌کنند مورد اهمیت است. حواله بانکی به پرتغال از طریق سیستم‌های حواله ارزی بین‌المللی و بانک‌های معتبر پرتغال، مدتی‌ است در اولویت‌های کاری صرافی ستاره سهیل قرار گرفته است.

حواله ارزی به پرتغال و دیگر کشورهای دنیا، از طریق سیستم‌های حواله بین المللی شناخته شده و مطمئنی مانند حواله بانکی سوئیفت، مستقیما به حساب بانکی شخص مورد نظر شما واریز می‌شود. به همین دلیل، به خاطر امن بودن سیستم سوئیفت و دیگر حوالجات داخلی، ضریب خطا و بازگشت پول ارسال شده به پرتغال به حداقل می‌رسد.

ارسال پول به پرتغال

پرتغال به عنوان یکی کشورهای اتحادیه اروپا، در صنعت و تجارت کشوری پیشرفته ب ‌حساب می‌آید. شاید شما بخواهید با یکی‌ از شرکت‌های معتبر این کشور وارد معامله شوید. در این صورت برای شروع معامله و اموری مانند دریافت نمونه محصول یا حتی انعقاد قرارداد اولیه، نیاز به خدمات حواله بانکی به پرتغال دارید. برای ارسال حواله ارزی به حساب هر شخص حقوقی یا هر شخص حقیقی در پرتغال، می‌توانید از خدمات حواله یورو به پرتغال صرافی ستاره سهیل استفاده کنید. در صرافی ما خدمات حواالجات بانکی به تمام کشورها بدون توجه به مبلغ حواله، حتی برای مبالغ پایین (حواله خرد)، در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بالاترین ضریب اطمینان صورت می‌پذیرد تا تجربه خوبی از ارسال پول به پرتغال و دیگر کشورها در خاطر شما ثبت شود.

درخواست حواله یورو به پرتغال

برای اطلاع از قیمت کنونی یورو حواله، شرایط حواله یورو به پرتغال و کارمزد آن، می‌توانید از طریق شماره‌ تلفن‌های ثبت شده در قسمت «تماس با ما» در همین سایت با همکاران ما در صرافی ستاره سهیل تماس بگیرید. همچنین صرافی نوین ما با هدف صرفه‌جویی در زمان و راحتی مشتریان گرامی، این امکان را فراهم کرده تا با تکمیل فرم «درخواست حواله» در همین صفحه، سفارش خود را برای حواله یورو به پرتغال به ثبت برسانید تا همکاران ما در اسرع وقت برای تکمیل سفارش و طی مراحل بعدی با شما تماس بگیرند.

کانال تلگرام صرافی ستاره سهیل