صرافی ستاره سهیل
شنبه , 25 آذر 1396
021 91007651
حواله ارزی به لهستان

حواله ارزی به لهستان

ارسال پول به لهستان از جمله حوالجات ارزی خاص است که به صورت ویژه در دستور کار صرافی ستاره سهیل قرار گرفته است. حوالجات صادره به لهستان ممکن است در قالب حواله یورویی یا حواله زلوتی به مقصد این کشور اروپایی صادر شود.

شاید کشوری مانند لهستان چندان شناخته شده نباشد، اما افزایش مراودات تجاری و نیاز به دریافت نمونه محصول از شرکت‌های مختلف این کشور، ظرفیت توریستی بالای آن و همچنین آغاز مهاجرت‌های تحصیلی افراد به دانشگاه‌های این کشور، سبب شده تا صدور و ارسال حواله به لهستان، بیش از پیش مورد نیاز ایرانیان قرار بگیرد.

صدور حواله ارزی به لهستان

حواله‌های ارزی که امروزه در صرافی‌های مختلف صادر می‌شوند، معمولا با کارمزد بالایی همراه هستند. همچنین پایین‌تر بودن ارزش واحد پول لهستان (زلوتی) و همین‌طور پایین‌تر بودن هزینه‌های تحصیل و زندگی در این کشور، موجب شده تا اکثر حواله‌های مورد نیاز به مقصد این کشور، مبالغ پایینی داشته باشند. همان‌طور که می‌دانید صرافی ستاره سهیل بدون توجه به مبلغ حواله و با استفاده از سیستم حواله داخلی، مبالغ مختلف را به حساب فرد یا شرکت مورد نظر شما در کشور مقصد واریز می‌کند. ما تلاش می‌کنیم حواله ارزی به لهستان با کم‌ترین میزان کارمزد و بدون هیچ هزینه اضافی برای شما انجام بپذیرد.

تیم متخصص ما، به پشتوانه‌ی تجربیات موفق در حوزه مبادلات بانکی بین المللی و دانش به‌روز و پیشرو به شما این مژده را می‌دهد که از این پس به راحتی می‌توانید از طریق سیستمی قابل اعتماد پرداخت‌های بین المللی خود را انجام دهید.

جهت حواله یورو به لهستان می‌توانید از طریق فرم موجود در همین سایت درخواست خود را ثبت کرده یا به صورت حضوری در دفتر صرافی برای ثبت سفارش حواله اقدام کنید. همکاران ما در اسرع وقت جهت پیگیری و تکمیل فرایند ارسال حواله با شما تماس خواهند گرفت.   

کانال تلگرام صرافی ستاره سهیل