صرافی ستاره سهیل
شنبه , 25 آذر 1396
021 91007651
حواله ارزی به نروژ

حواله ارزی به نروژ

حواله کرون به نروژ از طریق خدمات ارسال حواله ارزی به حساب‌‌های بانکی بین‌المللی این کشور، راحت‌تر از چیزی است که فکرش را بکنید. گرچه نروژ در غرب اسکاندیناوی و در نزدیکی قطب شمال قرار دارد اما اگر شما بخواهید هر مقدار کرون به حساب یک شرکت یا نزدیکان خود در نروژ ارسال کنید، راه شما برای ارسال پول به نروژ بسیار کوتاه‌تر از چیزی است که فکرش را بکنید. شما می‌توانید به راحتی و با استفاده از حواله‌های ارزی مانند حواله بانکی سوئیفت، خیلی سریع و مطمئن به نروژ پول ارسال کنید.

گاهی پیش می‌آید که بخواهید برای فرزندتان که در نروژ دانشجو است مبلغی پول ارسال کنید، یا برای دریافت نمونه محصول از یک شرکت نروژی نیاز به ارسال حواله به نروژ باشد. اگر می‌خواهید از قیمت حواله ارزی، کارمزد حواله و اطمینان از ارسال امن پول به بانک مقصد مطمئن باشید، کافی است همین حالا با همکاران ما در صرافی ستاره سهیل تماس بگیرید.

ارسال حواله کرون به نروژ

شما می‌توانید با ثبت درخواست حواله به نروژ و تکمیل فرم آن در همین صفحه، در کوتاه‌ترین زمان ممکن، حواله‌های ارزی با مبالغ کم یا مبالغ زیاد را با پرداخت پایین‌ترین میزان کارمزد تجربه کنید. همکاران ما در صرافی ستاره سهیل، این امکان را فراهم کرده‌اند که با در اختیار داشتن مشخصات فردی و اطلاعات حساب ارزی افراد یا شرکت‌ها در نروژ و با کمک سیستم ارسال حواله بین المللی سوئیفت از ایران به حساب‌های بانکی ثبت شده در تمام بانک‌های معتبر کشور نروژ پول ارسال کنید.

برای آگاهی از نرخ روز ارز برای حواله و شرایط انجام حواله به نروژ، می‌توانید با استفاده از شماره تلفن‌های موجود در وب‌سایت با همکاران ما تماس بگیرید، یا فرم درخواست حواله موجود در همین صفحه را پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

کانال تلگرام صرافی ستاره سهیل