صرافی ستاره سهیل
شنبه , 25 آذر 1396
021 91007651
حواله یورو به هلند

حواله یورو به هلند

حواله یورو به هلند، یکی از انواع حوالجات ارزی است که خدمات آن در صرافی ستاره سهیل در دسترس هموطنان عزیز قرار گرفته است. هلند که در همسایگی آلمان و در مرز دریایی با بریتانیا قرار دارد، مقصد بسیاری از ایرانیان علاقه‌مند به مهاجرت، تحصیل و زندگی در اروپا به ‌شمار می‌آید. تیم متخصص صرافی ستاره سهیل، با هدف ارائه بهترین و مطمئن‌ترین خدمات انتقال ارز به خارج از کشور، در زمینه ارسال یورو به هلند با شما همکاری ‌می‌کند.

برای ارسال حواله به هلند، کافی است مشخصات شخص و اطلاعات حساب بانکی ارزی او در هر کدام از بانک‌های این کشور را در اختیار داشته باشید. با درسافت این اطلاعات می‌توانید با کارشناسان ما در صرافی ستاره سهیل تماس بگیرید تا نرخ روز ارز، نرخ حواله ارزی، مبلغ حواله یورو و دیگر اطلاعات مورد نیاز شما برای حواله به هلند در اختیارتان قرار بگیرد.

ارسال حواله یورو به هلند

با استفاده از خدمات حواله ارزی سوئیفت در صرافی ستاره سهیل، شما به یکی از امن‌ترین سیستم‌های ارسال پول به حساب شخص یا شرکت مورد نظر خود در هلند دسترسی خواهید داشت.

اگر می‌خواهید خدمات از حواله ارزی سوئیفت برای ارسال مبالغ کم (حواله خرد) یا مبالغ بالا به حساب یک شرکت یا نزدیکان خود در بانک‌های هلند مثل ABN AMRO یا Rabobank و دیگر بانک‌های معتبر این کشور استفاده کنید، می‌توانید از طریق دکمه ارسال حواله در همین صفحه، فرم مربوط به ارسال حواله به هلند را پر کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند. همچنین می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ارسال یورو به هلند با همکاران ما تماس بگیرید.

کانال تلگرام صرافی ستاره سهیل