صرافی ستاره سهیل
شنبه , 25 آذر 1396
021 91007651
حواله رینگت به مالزی

حواله رینگت به مالزی

حواله رینگت به مالزی با توجه به حضور گسترده‌ی ایرانیان در این کشور، با درخواست‌های فراوانی همراه است. صرافی ستاره سهیل هم جهت رفع این نیاز، خدمات ارسال حواله‌ بانکی با ارز رینگیت به این کشور آسیای شرقی را در دستور کار خود قرار داده تا هموطنان ارجمند بتوانند از خدمات انتقال وجه به خارج از کشور در سطح بالا و با پایین‌ترین هزینه‌ی کارمزد برخوردار شوند.

ارسال رینگت به مالزی در صرافی ستاره سهیل به صورت حواله ارزی توسط سیستم سریع ومطمئن سوئيفت انجام می‌گیرد. این کشور در سال‌های اخیر به یکی از مقاصد محبوب گردشگری، تحصیل و تجارت برای ایرانیان تبدیل شده است و به دلیل ارتباط نزدیک مراکز تجاری و اقتصادی این کشور با مراکزتجاری دنیا، مالزی محل مناسبی برای داد و ستد در بعضی رشته‌های اقتصادی است. همچنین وجود دانشگاه‌هایی با سطح بالای آموزشی و شهریه‌های نه چندان بالا در سراسر این کشور، تعداد زیادی دانشجوی ایرانی را به این کشور کشانده است. همین امر موجب شده که ارسال حواله ارزی از ایران با مقصد مالزی در مبالغ مختلف مورد نیاز طیف گسترده ای از ایرانیان باشد.

ارسال حواله سوئیفت به مالزی

جهت انتقال سرمایه، تامین مخارج زندگی دانشجویان و هرگونه مبادله‌ تجاری در مالزی لازم است بتوانیم به حساب‌های بانکی در مالزی انتقال وجه داشته باشیم. استفاده از خدمات حواله‌ بانکی صرافی ستاره سهیل که تحت سیستم انتقال پول سوئیفت انجام می‌گیرد، یکی از مطمئن‌ترین و ارزان‌ترین راه‌ها برای انتقال پول به خارج از کشور است. شما می‌توانید جهت انجام این امور با کارشناسان ما در صرافی ستاره سهیل تماس برقرار کنید و از مشاوره‌ی تخصصی تیم ستاره‌ سهیل برخوردار بشوید. شما می‌توانید پس از مشاوره سفارش خود نسبت به صدور حواله ارزی مورد نظر خود را در کمال اطمینان ثبت کنید تا ارسال رینگت به مالزی به مبلغ دلخواهتان در سریع‌ترین زمان و پایین‌ترین قیمت ممکن توسط صرافی ستاره سهیل به مقصد یکی از بانک‌های مالزی صورت بگیرد.

 

 

کانال تلگرام صرافی ستاره سهیل