صرافی ستاره سهیل
شنبه , 25 آذر 1396
021 91007651
حواله یورو به لیتوانی

حواله یورو به لیتوانی

لیتوانی یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا است که به دلیل شرایط نسبتا ساده‌ای که برای مهاجرت به آن وجود دارد، مقصد بعضی از هموطنان علاقه‌مند به مهاجرت بوده و همین امر لزوم ارسال حواله یورو به لیتوانی را ضروری کرده است. از سال ۲۰۱۵ پول رسمی این کشور به یورو تغییر پیدا کرد و هم اکنون خدمات ارسال حواله ارزی به لیتوانی از طریق خدمات حواله صرافی ستاره سهیل در اولویت کاری قرار گرفته تا گره گشای کار ارسال پول از ایران به لیتوانی باشد.

با استفاده از خدمات حواله به لیتوانی در صرافی ستاره سهیل، شما می‌توانید به حساب ارزی شخص، شرکت یا موسسات آموزشی در کشور لیتوانی، پول واریز کنید. تنها کافی است اطلاعات حساب شخص یا شرکت مورد نظر خود در یکی از بانک‌های معتبر این کشور مانند Bank of Lithuania یا هر بانک دیگری که امکان حواله ارزی سوئیفت را ممکن کرده باشد، برای انجام حواله یورو به لیتوانی در اختیار همکاران ما قرار بدهید. حواله ارزی شما در صرافی ما با در نظر گرفتن کم‌ترین میزان کارمزد و در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود.

درخواست حواله یورو به لیتوانی

اگر می‌خواهید به حساب ارزی یک شرکت یا دانشگاه و یا شخصی ساکن در لیتوانی مقداری یورو حواله کنید و مبلغ مورد نظر شما چندان زیاد نیست، درخواست شما حتما از طرف بسیاری از صرافی‌ها رد شده است. همکاران ما در صرافی ستاره سهیل بدون در نظر گرفتن مبلغ حواله، حتی حواله‌های خرد شما را هم به مقاصد مختلف از جمله لیتوانی ارسال می‌کنند. ما برای این کار هیچ کارمزد اضافی از شما دریافت نمی‌کنیم و مبلغ حواله بانکی هم خیلی سریع به حساب مورد نظر واریز می‌شود.

به شما پیشنهاد می‌کنیم در صورت نیاز به خدمات ارسال حواله ارزی به لیتوانی، با کارشناسان بخش صدور حواله ارزی در صرافی ستاره سهیل تماس بگیرید. همچنین با ثبت درخواست حواله یورو به لیتوانی از طریق همین صفحه و تکمیل فرم مربوطه، مشخصات و اطلاعات تماس شما ذخیره خواهد شد و همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند تا مبلغ مورد نظر شما به سریع‌ترین شکل ممکن و با کم‌ترین میزان کارمزد به حساب مورد نظر شما در لیتوانی واریز شود.

کانال تلگرام صرافی ستاره سهیل