صرافی ستاره سهیل
جمعه , 29 دی 1396
021 54506
حواله یورو به لتونی

حواله یورو به لتونی

مهاجران ایرانی که در لتونی، کشوری در شمال اروپا زندگی می‌کنند، اغلب با خرید ملک به واسطه ارسال پول به لتونی وارد پروسه مهاجرتی خود می‌شوند. بعضی دانشجویان ایرانی هم این کشور را به عنوان مقصد خود برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌های مطرح لتونی انتخاب می‌کنند که برای آغاز به تحصیل و تامین مخارج دیگر نیاز به حواله یورو به لتونی دارند.

اگر به هر دلیلی نیاز به ارسال پول به لتونی یا دیگر نقاط اروپا داشته باشید، یکی از بهترین راه حل‌ها استفاده از سیستم حواله بانکی سوئیفت است. از طریق این سیستم ایمن بین‌المللی، مبالغ مورد نظر شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به حساب اشخاص یا موسسات مورد نظر شما در کشور لتونی واریز می‌شود.

ارسال حواله یورو به لتونی

خدمات صدور و ارسال حواله یورو به لتونی صرافی ستاره سهیل، راهی مطمئن و متمایز جهت ارسال پول به لتونی است. مهم نیست که مبلغ حواله شما چقدر باشد، ما بر خلاف صرافی ها و مراکز دیگر، حواله‌های شما را با هر مبلغی (حتی حواله خرد با مبالغ پایین) با پایین‌ترین میزان کارمزد و خیلی سریع به انجام می‌رسانیم.

برای ارسال حواله سوئیفت به لتونی، تنها کافی است اطلاعات حساب ارزی شامل کد سوئیفت و مشخصات شخص، شرکت یا هر موسسه مورد نظرتان را در اختیار همکاران ما در صرافی ستاره سهیل قرار دهید. سفارش شما در سریع‌ترین زمان ممکن به انجام می‌رسد.

 شما می‌توانید با تکمیل فرم «درخواست حواله» از همین صفحه، گام اول از مراحل ساده حواله یورو به لتونی را تنها در عرض چند دقیقه و با استفاده از خدمات الکترونیک صرافی ستاره سهیل، به انجام برسانید. پس از آن همکاران ما برای تکمیل مراحل بعدی و ارسال حواله، در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند. 

کانال تلگرام صرافی ستاره سهیل