صرافی ستاره سهیل
شنبه , 25 آذر 1396
021 91007651
حواله ین به ژاپن

حواله ین به ژاپن

حواله ین به ژاپن به واسطه قدرت اقتصادی این کشور و تجارت ناگزیر افراد مختلف با شرکت‌ها و موسسات اقتصادی مختلف ژاپنی، یکی از ضروریات برای هر فعال اقتصادی است. ژاپن سومین قدرت اقتصادی جهان است و تاجران ایرانی هم برای عقب نماندن از غافله باید با این کشور مبادلات تجاری داشته باشند و برای شروع این مبادله اقتصادی باید امکان ارسال پول به ژاپن را فراهم کنند.

وجود دانشگاه‌های مطرح در سطح جهانی، نخبگان زیادی را از ایران برای ادامه تحصیل به سمت این کشور کشانده و افراد زیادی هم به سبب شکوفایی اقتصادی ژاپن، برای کار کردن به این کشور مهاجرت می‌کنند. تمام این‌ها دلیل محکمی بر لزوم دسترسی به خدمات حواله ین به ژاپن و بر عکس، ارسال پول از ژاپن به ایران هستند. ما در تلاش هستیم تا این نیاز جامعه ایرانی را با دسترسی به مطمئن‌ترین سیستم‌های ارسال حواله، جهت ارسال پول به ژاپن پاسخ بدهیم.

ارسال حواله ین به ژاپن

خدمات حواله بانکی به ژاپن در صرافی ستاره سهیل، به همین منظور ایجاد شده و گسترش یافته تا افراد بتوانند با اطمینان هر مقدار ین که می‌خواهند به حساب ارزی شرکت، کارخانه، شخص حقیقی یا هر موسسه آموزشی در ژاپن واریز کنند. همچنین اگر برای دریافت نمونه محصول از یک شرکت ژاپنی یا تامین مخارج تحصیل خود یا فرزندانتان، نیاز به ارسال حواله خرد به ژاپن داشته باشید، باز هم خدمات صرافی ستاره سهیل کارگشای مشکل شما است. ما بر خلاف دیگر مراکز ارسال حواله، حواله‌های شما با مبالغ پایین (حواله خرد) را هم به حساب بانکی مورد نظر شما ارسال می‌کنیم. بنابراین شما هیچ مشکلی برای ارسال پول به ژاپن نخواهید داشت.

برای اطلاع از قیمت روز ین حواله، شرایط انجام حواله ین به ژاپن، کامزد حداقلی و مدت‌زمان انجام حواله بانکی به مقصد ژاپن، می‌توانید با شماره تلفن‌های صرافی ستاره سهیل تماس بگیرید. راه ساده‌تر برای انجام حواله ین به ژاپن تکمیل فرم درخواست حواله، از همین صفحه است. با کلیک روی دکمه درخواست حواله، اطلاعات مربوط به حساب بانکی فرد یا شرکت مورد نظر خود در ژاپن را وارد کنید، پس از وارد کردن اطلاعات تماس مربوط به خودتان در همین فرم، همکاران ما برای اعلام جزئیات و تکمیل سفارش ارسال حواله ینبه ژاپن ، خیلی زود با شما تماس می‌گیرند.

کانال تلگرام صرافی ستاره سهیل