صرافی ستاره سهیل
شنبه , 25 آذر 1396
021 91007651
حواله یورو به ایتالیا

حواله یورو به ایتالیا

حواله یورو به ایتالیا برای بازرگانان، دانشجویان و ایرانیانی که ایتالیا را به عنوان محلی برای زندگی انتخاب کرده‌اند، بسیار کارآمد خواهد بود. با توجه به رشد نرخ مهاجرت دانشجویی به ایتالیا، وجود روابط تجاری و همچنین ماهیت توریستی این کشور، وجود سیستمی مطمئن و در عین حال سریع، برای انتقال پول از ایران به ایتالیا و برعکس، ضروری به نظر می‌رسد.

از این رو با تکیه بر سیستم‌های مطمئنی مانند حواله بانکی سوئیفت و دیگر سیستم‌های صدور حواله بانکی بین‌المللی، امکان صدور و ارسال حواله ارزی به ایتالیا را با شرایطی راحت‌تر و سریع‌تر از همیشه در صرافی ستاره‌ سهیل طراحی کرده‌ایم تا پاسخگوی نیاز‌های شما در مبادلات ارزی شخصی و شرکتی باشد.

صدور و ارسال حواله یورو به ایتالیا

همان‌طور که می‌دانید، ارسال حواله ارزی به خارج از کشور با مبالغ پایین از سوی بسیاری از صرافی‌ها و مراکز خدمات ارزی امکان‌پذیر نیست. افراد زیادی برای تامین مخارج تحصیل فرزندانشان یا دریافت یک نمونه محصول، نیاز به ارسال حواله‌هایی خرد (با مبلغ پایین) دارند و این امر برای آن‌ها مشکل ایجاد می‌کند. با استفاده از سرویس حواله ارز بین‌المللی در صرافی ما، می‌توانید این مشکل را حل کنید و حواله‌هایی با مبالغ پایین به ایتالیا ارسال کنید.

افرادی که به سبب مراودات تجاری یا شخصی به انتقال پول از ایران به ایتالیا نیاز پیدا کرده‌اند؛ همواره جهت ارسال حواله ارزی، ناچار به پرداخت کارمزدهای هنگفتی شده‌اند. ما در صرافی ستاره سهیل تلاش می‌کنیم تا با استفاده از جدید‌ترین روش‌های انتقال پول و همچنین با استفاده از راه‌های جایگزین، مبالغ حواله شما را در سریع‌ترین زمان ممکن و با کم‌ترین کارمزد به انجام برسانیم.

جهت ارسال حواله یورو به ایتالیا، کافی است از طریق همین صفحه از وب‌سایت ما درخواست خود را ثبت کرده یا به صورت حضوری در صرافی اقدام کنید. صرافی ستاره سهیل به پشتوانه‌ تجربه‌های موفق در امر ارسال حواله‌های بین المللی و تیم متخصص و حرفه‌ای به شما این اطمینان را می‌دهد که مبالغ مورد نظرتان هرچه سریع‌تر و راحت‌تر از گذشته به کشور مقصد برسند.

کانال تلگرام صرافی ستاره سهیل