صرافی ستاره سهیل
شنبه , 25 آذر 1396
021 91007651
حواله بانکی به ایرلند

حواله بانکی به ایرلند

حواله بانکی به ایرلند، کشور انگلیسی زبانی که در شمال غربی اروپا قرار گرفته‌است، برای آن دسته از هموطنانی که اقوام یا نزدیکانشان در این کشور زندگی می‌کنند، اهمیت بسیاری دارد. ایرلند از محبوب‌ترین مقاصد ایرانیان مهاجر به اروپا به‌حساب می‌آید و بیشتر مهاجران ایرانی در این کشور، دانشجو هستند. تعدادی هم از طریق سرمایه‌گذاری، ویزای کار و مهاجرت خانوادگی، در ایرلند ساکن شده‌اند که برای همه این عزیزان، موضوع امکان حواله یورو به ایرلند اهمیت بالایی دارد.

خدمات حواله به ایرلند در صرافی ستاره سهیل با استفاده از سیستم حواله بانکی سوئیفت و دیگر سیستم‌های ارسال حواله داخلی انجام می‌گیرد. با استفاده از این خدمات، شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با پرداخت کم‌ترین میزان کارمزد، هر مبلغ حواله یورو (حتی حواله خرد) که مورد نیازتان باشد به حساب ارزی مقصد در یکی بانک‌های ایرلند واریز کنید. صرافی ستاره سهیل، راه‌های مطمئنی برای حواله یورو در اختیار مشتریان خود می‌گذارد. شما می‌توانید با خیالی آسوده، حواله ارزی خود را خیلی سریع و مطمئن به حساب شخص، افراد یا موسسات مختلف در سراسر دنیا حواله کنید.

درخواست حواله یورو به ایرلند

شما می‌توانید برای اطلاع از مراحل مختلف، مدارک مورد نیاز و هزینه‌های مربوط به ارسال حواله یورو به ایرلند با شماره تلفن‌های صرافی ستاره سهیل  که در قسمت «تماس با ما» وب‌سایت وجود دارد با ما در تماس باشید. کارشناسان صرافی در کمال صبر و آرامش به تمام سوال شما پاسخ خواهند داد. همچنین با استفاده از خدمات الکترونیک صرافی ستاره سهیل، با کلیک کردن روی دکمه «درخواست حواله» و تکمیل فرم مربوطه، اطلاعات شما وارد سیستم ما خواهد شد و همکارانمان در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند تا مراحل ارسال حواله بانکی به ایرلند را مرحله به مرحله پیگیری کنند.

کانال تلگرام صرافی ستاره سهیل