صرافی ستاره سهیل
شنبه , 25 آذر 1396
021 91007651
حواله ارزی به مجارستان

حواله ارزی به مجارستان

ارسال حواله به مجارستان شاید در اولین گام نیاز کسانی باشد که خود یا بستگانشان به تحصیل در این کشور مشغول هستند. چندین سال است که خانواده‌ها فرزندانشان را جهت ادامه تحصیل روانه‌ این کشور اروپایی می‌کنند و در حال حاضر ایرانیان زیادی در مجارستان مشغول به زندگی و تحصیل هستند.

این افراد به صورت منظم نیاز به پرداخت شهریه دارند و برای تامین هزینه‌های دانشگاه و زندگی به ارسال پول از ایران به مجارستان وابسته هستند. همچنین افراد زیادی به واسطه روابط کاری یا سفرهای تفریحی نیاز به واسطه‌ای امن و قابل اعتماد برای ارسال حواله به مجارستان دارند. 

ارسال حواله ارزی به مجارستان

صرافی ستاره سهیل این امکان را دارد تا حواله‌های شما را بدون در نظر گرفتن مبلغ آن، با کم‌ترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان ممکن به انجام برساند.

ما با استفاده از سیستم مطمئن و سریع حواله ارزی سوئیفت و دیگر سیستم‌های ارسال حواله داخلی و بین‌المللی حواله‌های ارزی شما را حتی در مبالغ بسیار کم، به مقصد مجارستان ارسال می‌کنیم. مبلغ حواله درخواستی شما در سریع‌ترین زمان ممکن به حساب فرد، موسسه یا شرکت مورد نظر شما در مجارستان واریز خواهد شد.

برای ارسال حواله به مجارستان از طریق صرافی ما، دیگر نیازی به پرداخت کارمزدهای بالا و متمحل شدن هزینه‌های اضافه نیست. تیم متخصص ما به پشتوانه تجربیات موفق در حوزه مبادلات بانکی بین‌المللی، به یک مجری قابل اعتماد برای حواله‌های بانکی و ارسال پول به خارج از کشور تبدیل شده است.

جهت ارسال حواله به مجارستان تنها کافی است فرم درخواست موجود در سایت را پر کنید و اطلاعات خود را در اختیار همکاران ما بگذارید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. همچنین می‌توانید به صورت حضوری در دفتر صرافی ستاره سهیل درخواست خود را ثبت کنید.

کانال تلگرام صرافی ستاره سهیل