صرافی ستاره سهیل
شنبه , 25 آذر 1396
021 91007651
حواله یورو به یونان

حواله یورو به یونان

برای حواله یورو به یونان می‌توانید از خدمات حواله ارزی سوئیفت صرافی ستاره سهیل استفاده کنید. حواله بانکی به یونان به دلیل اقامت برخی هموطنان در این کشور، یا مراودات تجاری که اشخاص مختلف با شرکت‌ها و موسسات در این کشور دارند، با درخواست‌های متعددی روبرو است.

از آنجایی که بسیاری از ایرانیان، این کشور را به عنوان مقصد تفریحی و تحصیلی خود بر می‌گزینند؛ ارسال پول از ایران به یونان در بسیاری از موارد مورد نیاز است. در چنین شرایطی اکثر افراد ترجیح می‌دهند حواله ارزی خود را از طریق سیستمی امن و قابل اطمینان و به میزان مورد نظرشان، ارسال کنند. اما در مواردی پیش می‌آید که افراد در ارسال مبالغ کم با مشکل مواجه شده یا مجبور به پرداخت کارمزدهای بالا و خارج از عرف می‌شوند.

ارسال حواله یورو به یونان در صرافی ستاره سهیل 

ما در صرافی ستاره سهیل این افتخار را داریم که به عنوان مجری سرویس حواله یورو به یونان، مبالغ مورد نظر شما را بدون در نظر گرفتن حجم یورویی حواله، در سریع‌ترین زمان ممکن و با ضریب اطمینان بالا به حساب افراد یا شرکت‌های مورد نظر شما واریز کنیم. ما برای صدور و ارسال حواله‌های ارزی شما راه حل‌های متفاوتی مثل حواله سوئیفت یا حواله‌های بانکی داخلی را در دستور کار قرار داده‌ایم.

ما می‌توانیم مبالغ درخواستی شما را به حساب‌های مختلف در بانک‌هایی مثل Alpha Bank، Attica Bank یا دیگر بانک‌های سرشناس یونان واریز کنیم. برای این کار کافی است فرم در خواست ارسال حواله به یونان در همین صفحه را پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت، جهت ارائه‌ی اطلاعات تکمیلی با شما تماس بگیرند.

همچنین می‌توانید در صورت هرگونه سوال یا ابهام در رابطه با ارسال حواله یورو به یونان در محل صرافی ستاره سهیل حضور پیدا کنید یا با کارشناسان ما تماس بگیرید. مطمئن باشید که اعضای صرافی ستاره سهیل حواله بانکی به یونان را در کمال اطمینان و در سریع‌ترین زمان ممکن برای شما به انجام می‌رسانند.

کانال تلگرام صرافی ستاره سهیل