صرافی ستاره سهیل
شنبه , 25 آذر 1396
021 91007651
حواله یورو به آلمان

حواله یورو به آلمان

حواله یورو به آلمان، برای مقاصد مختلفی مثل تجارت، انتقال پول به دوستان و آشنایان یا پرداخت هزینه خرید کالا و خدمات کاربرد دارد. ایرانیان زیادی در کشور آلمان مشغول به کار، زندگی یا تحصیل هستند که ممکن است برای تامین مخارج خود در این کشور نیاز به انتقال پول از ایران به آلمان داشته باشند.

ارسال حواله ارزی سوئیفت به آلمان

حواله ارزی سوئیفت یکی از بهترین راه‌های ارسال پول از ایران به آلمان است. در واقع اگر فرد دریافت کننده پول در آلمان به عنوان دانشجو در حال تحصیل باشد یا با استفاده از ویزای کار مشغول به کسب درآمد در این کشور است، می‌تواند در یکی از بانک‌های این کشور مثل بانک BayernLB، CommerBank یا هر بانک دیگری در این کشور که به سیستم سوئیفت متصل است، حساب باز کند. با داشتن کد سوئیفت حساب بانکی فرد مورد نظر، امکان ارسال حواله یورو به آلمان به حساب مستقیم بانکی او برای شما فراهم می‌شود.

صرافی ستاره سهیل این امکان را دارد که حواله‌های شما در مبالغ مختلف را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با ضریب اطمینان بالا به مقصد بانک های مختلف آلمان ارسال کند. در واقع، با توجه به امکاناتی که صرافی ستاره سهیل ایجاد کرده است، افراد می‌توانند حتی برای ارسال حواله به آلمان با مبالغ پایین، که امکان ارسال آن‌ها از طریق مراکز دیگر ممکن نیست، اقدام کنند. حواله یورو به آلمان در مبالغ پایین، بدون دریافت هیچ کارمزد اضافه و با همان سرعت و دقت انجام حواله‌های دیگر انجام می‌گیرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر مربوط به صدور و ارسال حواله یورو به مقصد آلمان جهت مقاصد دانشجویی، تجاری و شخصی، می‌توانید با شماره تلفن‌های صرافی تماس بگیرید. همچنین می‌توانید درخواست صدور حواله ارزی سوئیفت به آلمان را از طریق همین صفحه و با استفاده از دکمه ارسال حواله صادر کنید تا کار انتقال پول به آلمان در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما انجام بپذیرد.

کانال تلگرام صرافی ستاره سهیل