صرافی ستاره سهیل
شنبه , 25 آذر 1396
021 91007651
حواله ارزی به گرجستان

حواله ارزی به گرجستان

حواله ارزی به گرجستان از جمله حوالجاتی است که در سال‌های اخیر متقاضیان زیادی پیدا کرده است. به دلیل نزدیکی این کشور با ایران، و گشایش فصل نوینی از مراودات تجاری بین ایران و گرجستان، این کشور به یکی از مقاصد سرمایه‌گذاری و توریستی برای ایرانیان تبدیل شده است. واحد پول گرجستان لاری است، شما می‌توانید برای حواله لاری به گرجستان از خدمات صرافی ستاره سهیل استفاده کنید.

هرگاه صحبت از ارسال پول به کشورهای دیگر به میان می‌آید، همه افراد ترجیح می‌دهند حواله‌های بانکی بین المللی خود را از طریق سرویسی امن، مطمئن و سریع انجام دهند. یکی از بهترین سیستم‌ها برای ارسال پول به خارج از کشور، حواله ارزی سوئیفت است. این سیستم که می‌توان از آن جهت ارسال پول به گرجستان هم استفاده کرد، به دلیل امنیت و سرعت بالا، مورد توجه طیف گسترده‌ای از افراد در سراسر جهان قرار گرفته است.

با استفاده از این سیستم حواله، شما می‌توانید مستقیما به حساب‌های بانکی افراد یا شرکت‌ها پول واریز کنید و مراودات تجاری خود را در سریع‌ترین زمان ممکن به انجام برسانید. اما گاهی افزوده شدن مبالغی به عنوان کارمزد، هزینه اضافه‌ای برای درخواست کننده حواله ایجاد می‌کند و گاهی هم به دلیل پایین بودن مبلغ حواله اصلا امکان ارسال آن برای افراد وجود نخواهد داشت. زیرا معمولا صرافی‌ها از ارسال حواله‌هایی با مبلغ کم سر باز می‌زنند.

ارسال حواله بانکی به گرجستان

 صرافی ستاره سهیل با تیمی متخصص و سابقه‌ای قابل اعتنا، روند صدور و ارسال حواله لاری به گرجستان را برای شما تسهیل کرده است. از این پس می‌توانید هر زمان که نیاز به انتقال پول از ایران به گرجستان داشتید؛ از طرق فرم درخواست موجود همین سایت در خواست خود را ثبت کنید تا حواله شما، فارغ از میزان آن (حتی با مبالغ پایین) در سریع‌ترین زمان ممکن و با دریافت کم‌ترین کارمزد، به گرجستان ارسال شود. همچنین شما می‌توانید در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی و دریافت مشاوره در زمینه ارسال پول به گرجستان با کارشناسان ما در صرافی ستاره سهیل تماس بگیرید و اطلاعات لازم در این زمینه را به دست بیاورید.

کانال تلگرام صرافی ستاره سهیل