صرافی ستاره سهیل
شنبه , 25 آذر 1396
021 91007651
حواله یورو به فرانسه

حواله یورو به فرانسه

ارسال حواله یورو به فرانسه برای دانشجویان بین‌المللی، بازرگانان و ایرانیان مقیم اروپا بسیار کاربرد دارد. یکی از دغدغه‌های اصلی دانشجویان و افرادی که با کشور فرانسه مراودات مالی و تجاری دارند، ارسال حواله یورو در مبالغ پایین است. این حواله‌ها می‌تواند برای هزینه‌هایی مثل هزینه‌های دانشگاه، هزینه آزمون‌های بین‌المللی، کنفرانس‌ها یا دریافت نمونه محصول از شرکتی در فرانسه باشد. با استفاده از خدمات صدور و ارسال حواله یورو در صرافی ستاره سهیل ارسال پول به فرانسه، خیلی سریع و ایمن به انجام می‌رسد.

صدور حواله ارزی سوئیفت به فرانسه

امنیت تراکنش‌های مالی مسئله‌ای مهم درارسال پول به خارج از کشور است. سیستم حواله بانکی سوئیفت یکی از سیستم‌های مطمئن انتقال پول در جهان است که امروزه طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارد. با استفاده از خدمات حواله صرافی ستاره سهیل می‌توانید حواله یورو به فرانسه را تحت درگاه‌های امن شبکه سوئیفت به انجام برسانید.

با توجه به محدودیت‌های بانکی بین‌المللی، همه‌ افراد نمی‌توانند ارسال حواله ارزی و انتقال پول به خارج از کشور را به راحتی انجام دهند یا در صورت انجام آن، باید شخصا هزینه‌های جانبی زیادی بپردازند. صرافی ستاره سهیل با سال‌ها تجربه در زمینه تبادلات مالی بین‌المللی و با استفاده ازروش‌های روز دنیا بهترین راهکارهای مالی را برحسب نیاز مشتریان ارائه می‌دهد تا در وقت و هزینه مشتریان صرفه‌جویی شود.

خدمات پرداخت و ارسال حواله  یورو به فرانسه و کلیه بانک‌های عضو اتحادیه اروپا حتی با مبالغ پائین (حواله خرد) با استفاده از خدمات صدور و ارسال حواله سوئیفت در صرافی ستاره سهیل امکان‌پذیر خواهد بود تا شما بتوانید خیلی سریع و در کمال اطمینان هر مقدار که می‌خواهید پول به فرانسه ارسال کنید.

جهت استفاده از کلیه خدمات مربوط به ارسال پول به فرانسه با صرافی ستاره سهیل تماس بگیرید و از مشاوره متخصصین این صرافی، جهت صدور حواله یورو به مقصد فرانسه بهره ببرید. همچنین می‌توانید از طریق همین صفحه و با کلیک روی دکمه «درخواست حواله»، سفارش خود برای ارسال پول به فرانسه را ثبت کنید. همکاران ما به محض تکمیل و ارسال فرم مربوطه با شما تماس می‌گیرند تا کار حواله بانکی شما را انجام بدهند. همچنین می‌توانید با مراجعه به محل صرافی ستاره سهیل، حواله‌ بانکی با مبلغ مورد نظر خود را سفارش داده و از انجام انتقال وجه از ایران به فرانسه در سریع‌ترین زمان و با کم‌ترین هزینه‌ کارمزد اطمینان داشته باشید.

کانال تلگرام صرافی ستاره سهیل