صرافی ستاره سهیل
شنبه , 25 آذر 1396
021 91007651
حواله یورو به اروپا

حواله یورو به اروپا

حواله یورو به کشورهای اتحادیه اروپا یکی از نیازهای جامعه امروز ایرانیان در نقاط مختلف جهان است. در حال حاضر افراد زیادی تحت عناوین مختلف مثل دانشجو یا بازرگان در کشورهای اروپایی فعال هستند و بسیاری هم یکی از این کشورها را به عنوان محل زندگی خود برگزیده‌اند. این مسئله نیاز جدیدی ایجاد کرده تا افراد برای تامین مخارج زندگی یا جهت ایجاد قرادادهای تجاری نیازمند انتقال پول از ایران به کشورهای اروپایی باشند.

متاسفانه محدودیت‌های بانکی بین‌المللی باعث شده تا افراد برای ارسال حواله ارزی و انتقال پول به خارج از کشور با مشکل مواجه باشند. در بعضی موارد به دلیل همین محدودیت‌ها افراد مجبور شده‌اند برای ارسال حواله‌ی بانکی یا انتقال پول، هزینه‌های بالا و خارج از عرف به عنوان کارمزد بپردازند. صرافی ستاره سهیل در تلاش است تا در جهت آسان‌تر کردن این مشکل، خدماتی مطمئن در زمینه‌ی ارسال حواله ارزی سوئیفت به هموطنان گرامی ارا‌ئه کند.

ارسال حواله ارزی سوئیفت به اروپا

یکی از راه‌های مطمئن برای انتقال یورو به اروپا، ارسال مبلغ مورد نظر از طریق حواله‌ یورو است. همانطور که پیش از این اشاره کردیم با توجه به محدودیت‌ها، همه‌ی افراد نمی‌توانند این کار را به راحتی انجام بدهند یا در صورت انجام آن به صورت شخصی باید هزینه‌های جانبی زیادی را متقبل بشوند.
مجموعه‌ی صرافی سهیل با کادری متعهد آمادگی ارسال مطمئن و سریع حواله‌های ارزی در مبالغ مختلف را برای هموطنان گرامی فراهم کرده است. شما می‌توانید جهت استفاده از این خدمات با صرافی ستاره سهیل تماس بگیرید و از مشاوره‌ی متخصصین این صرافی جهت صدور حواله یورو به اروپا بهره ببرید. پس ازآن می‌توانید از طریق همین صفحه درخواست خود را ثبت کنید یا با مراجعه به صرافی، حواله‌ی بانکی با مبلغ مورد نظر خود (حتی مبالغ پایین که مراکز دیگر از انجام حواله‌های آن سر باز می‌زنند)  را سفارش بدهید و از انجام انتقال وجه آن در سریع‌ترین زمان ممکن و با پایین‌ترین هزینه‌ی کارمزد اطمینان داشته باشید.

 

کانال تلگرام صرافی ستاره سهیل