صرافی ستاره سهیل
شنبه , 25 آذر 1396
021 91007651
حواله یورو به استونی

حواله یورو به استونی

حواله یورو به استونی، یکی از انواع حواله‌های ارزی است که صرافی ستاره سهیل جهت سهولت هموطنان در دسترسی به سیستم‌های دریافت و پرداخت بین‌المللی در دستور کار خود قرار داده است. ارسال پول به استونی، از طریق سیستم‌ حواله سوئیفت و دیگر حواله‌های بانکی بین‌المللی در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با اخذ کم‌ترین میزان کارمزد انجام می‌شود.

اگر در استونی شرکتی به ثبت رسانده‌اید و یا یکی از اقوام یا نزدیکانتان برای ادامه تحصیل به استونی مهاجرت کرده‌ است، شاید لازم باشد مبلغی یورو به حساب بانکی شرکت یا شخصی در استونی حواله کنید. شما می‌توانید انجام این حواله را به ما بسپارید و خیالتان راحت باشد که حواله شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن به حساب مورد نظر شما در استونی واریز می‌شود.

صدور و ارسال حواله یورو به استونی

شما می‌توانید برای آگاهی از نرخ روز یورو حواله و آشنایی با شرایط انجام حواله یورو به استونی، با همکاران ما در صرافی ستاره سهیل تماس بگیرید. همچنین برای ثبت سفارش حواله خود در همین لحظه می‌توانید با تکمیل فرم «درخواست حواله»، مشخصات و اطلاعات تماس خود را برای ما بگذارید. همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس می‌گیرند و تا در بقیه مراحل جهت تکمیل سفارش، صدور و ارسال حواله  سفارش شما را همراهی و راهنمایی کنند.

کانال تلگرام صرافی ستاره سهیل