صرافی ستاره سهیل
شنبه , 25 آذر 1396
021 91007651
ارسال پول به قبرس

ارسال پول به قبرس

حواله یورو به قبرس، کشوری جزیره‌ای در حاشیه مدیترانه، سال‌هاست برای ایرانیانی که اقوام یا نزدیکانشان در قبرس زندگی می‌کنند اهمیت ویژه‌ای دارد. چندین سال است که دانشجویان ایرانی برای ادامه تحصیل به این کشور مهاجرت می‌کنند. حضور عده زیادی از ایرانیان در این کشور نیاز به ارسال پول از ایران به قبرس را به امری ضروری بدل کرده است.

اگر شما هم به واسطه خرید ملک یا سرمایه‌گذاری، تحصیل فرزندانتان در قبرس یا حتی زندگی در این کشور، نیاز به ارسال پول به قبرس دارید، بهتر است از روش‌های مطمئن حواله به قبرس استفاده کنید. یکی از مطمئن‌ترین وسریع‌ترین راه‌ها برای انتقال پول به این کشور کوچک، سیستم حواله بانکی سوئیفت است.

با استفاده از خدمات حواله ارزی صرافی ستاره سهیل، می‌توانید تمام امور صدور و ارسال حواله به قبرس را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به انجام برسانید.

درخواست صدور حواله به قبرس

برای اطلاع از قیمت روز دلار حواله، شرایط انجام حواله به قبرس، مبلغ کارمزد حواله ارزی و هر سوال دیگری در رابطه با ارسال پول به قبرس، می‌توانید از طریق شماره تلفن‌های ثبت شده در وب‌سایت، با کارشناسان ما در صرافی ستاره سهیل تماس بگیرید. همچنین اگر دوست دارید تجربه جدیدی از ارسال حواله به قبرس داشته باشید، می‌توانید به راحتی روی دکمه فرم «درخواست حواله» که در همین صفحه قابل مشاهده است، کلیلک کنید و پس از پر کردن آن و ورود اطلاعات منتشر تماس همکاران ما جهت تکمیل سفارش و ارسال حواله باشید.

کانال تلگرام صرافی ستاره سهیل