صرافی ستاره سهیل
شنبه , 25 آذر 1396
021 91007651
حواله یوان به چین

حواله یوان به چین

حواله یوان به چین با استفاده از امکاناتی که صرافی ستاره سهیل در قالب سیستم ارسال پول به خارج از کشور توسط حواله ارزی در اختیار شما قرار می‌دهد، امکان‌پذیر است. شما می‌توانید بدون توجه به محدودیت‌ها نسبت به ارسال پول به کشور چین اقدام کنید.

امروزه افراد زیادی از سراسر دنیا با کارخانه‌ها و تولیدکنندگان مختلف کشور چین در حال داد و ستد هستند. چه مالک یک بنگاه اقتصادی کوچک باشید و چه به صورت گسترده در زمینه‌ی صادرات و واردات کالا فعال باشید، این کشور به واسطه‌ی وضعیت برجسته‌ای که در اقتصاد این روزهای دنیا دارد، حتماً یکی از طرف‌های شما در معاملات اقتصادی خواهد بود. به شما پیشنهاد می‌کنیم جهت انجام تراکنش‌های اقتصادی خود به هر مقداری از خدمات حواله سوئیفت استفاده کنید.

ارسال حواله ارزی سوئیفت به چین

برای پیشبرد معاملات خود با مراکز اقتصادی چین ابتدا لازم است بتوانید از راهی مطمئن مبلغ‌ قرادادهای خود را به حساب بانکی افراد در این کشور واریز کنید. شما می‌توانید این کار را با ارسال حواله‌های یوان به چین به حساب مستقیم شرکت یا فردی که طرف معامله شما است انجام بدهید.
صرافی ستاره‌ سهیل در جهت سهولت داد و ستد بازرگانان و برداشتن موانع رونق اقتصادی کشور، کلیه‌ی امور مربوط به ارسال پول به خارج از کشور در قالب حواله یوان به حساب‌هایی با مقصد بانک‌های چینی را از درگاه‌های استاندارد جهانی، در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهد.
حضور افراد باتجربه و آگاه از مراحل ثبت و ارسال حواله‌های بانکی در صرافی ستاره‌ سهیل باعث شده تا ارسال حواله‌ها از این مرکز بدون هیچ اشکالی در سریع‌ترین زمان ممکن صورت بگیرد. از آنجایی که این مجموعه مورد اعتماد طیف وسیعی از مشتریان است، در حال حاضر حواله‌های بانکی زیادی طی هر روز توسط صرافی ستاره سهیل به کشورهای مختلف ارسال می‌شود. شما هم می‌توانید جهت مشاوره و پرسیدن هرگونه سوال درباره‌ی حواله یوان به چین یا دیگر نقاط دنیا با کارشناسان ما در صرافی ستاره سهیل تماس حاصل بفرمایید.

 

 

کانال تلگرام صرافی ستاره سهیل