صرافی ستاره سهیل
شنبه , 25 آذر 1396
021 91007651
حواله یورو به اتریش

حواله یورو به اتریش

حواله یورو به اتریش، یکی از مهم‌ترین خدمات مورد نیاز خانواده‌های ایرانی است که اقوام یا نزدیکانشان در این کشور اروپایی و مدرن زندگی می‌کنند. اتریش به دلیل داشتن سیستم امتیازبندی در برنامه مهاجرتی خود، هر ساله تعداد زیادی مهاجر برای کار، تحصیل، سرمایه‌گذاری و زندگی در این کشور می‌پذیرد. ایرانیان زیادی هم برای استفاده از امکانات تحصیلی و رفاهی این کشور به آنجا مهاجرت کرده‌اند که همین امر نیاز به ارسال پول به اتریش را ایجاد کرده است.

برای اینکه بتوانید هر مقدار یورو به حساب ارزی شرکت، دانشگاه یا شخص حقیقی در اتریش واریز کنید، می‌توانید از خدمات حواله به اتریش در صرافی ستاره سهیل استفاده کنید. ما با استفاده از سیستم حواله بانکی سوئیفت در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با اخذ کم‌ترین مبلغ کارمزد، هر مقدار یورو که در نظر داشته باشید به حساب بانکی درخواستی شما در اتریش ارسال می‌کنیم.

در نظر داشته باشید که برای ارسال مبالغ پایین یورو به اتریش هم می‌توانید روی خدمات حواله ارزی ضرافی ستاره سهیل حساب باز کنید. ما برای ارسال حواله یورو به اتریش و کشورهای دیگر، هیچ محدودیت مبلغی در نظر نمی‌گیریم و حتی حواله‌های خرد شما را در اسرع وقت با اخد کارمزد معمولی ارسال می‌کنیم.

درخواست حواله یورو به اتریش

برای درخواست حواله یورو به اتریش، کافی است فرم «درخواست حواله» که در همین صفحه قابل مشاهده است را تکمیل کنید. همکاران ما به محض دریافت اطلاعات وارد شده، برای تکمیل سفارش با شما تماس می‌گیرند. همچنین می‌توانید برای اطلاع از قیمت روز یورو حواله و شرایط ارسال پول به اتریش، از طریق شماره تلفن‌های ثبت شده در صفحه «تماس با ما»، با کارشناسان صرافی ستاره سهیل تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

کانال تلگرام صرافی ستاره سهیل