صرافی ستاره سهیل
شنبه , 25 آذر 1396
021 91007651
حواله دلار به استرالیا

حواله دلار به استرالیا

حواله دلار به استرالیا معمولا به دلیل نیازهای شخصی یا مراودات تجاری انجام می‌گیرد. حضور پرشمار ایرانیان در استرالیا باعث شده تا نیاز به انتقال پول بین این کشور و ایران به امری ضروری تبدیل بشود و به نظر می‌رسد استفاده از حواله بانکی مطمئن‌ترین و به صرفه‌ترین راه برای این انتقال است. زیرا افرادی که در این کشور حضور دارند معمولاً برای تامین منابع مالی خود به نحوی به ایران وابسته‌اند و بهتر است انتقال وجه با استفاده از سیستمی شناخته شده صورت بگیرد.

ارسال حواله ارزی سوئیفت به استرالیا

مجموعه‌ی صرافی ستاره سهیل جهت ایجاد راه حل برای پرداخت‌های بین‌المللی هموطنان، خدمات صدور و ارسال حواله دلار استرالیا به مقصد کشور این کشور را در دستور کار خود قرار داده است. این خدمات در محل مجموعه‌ی ما با ضریب اطمینان بالا و بهترین قیمت‌های ممکن به مشتریان ارجمند ارائه می‌شوند.

شما می‌توانید جهت ارسال حواله ارزی خود به مقصد کشور استرالیا پیش از هر اقدامی با مشاوران متخصص صرافی ستاره سهیل در این زمینه مشورت کنید تا با استفاده از راهنمایی آن‌ها انتقال وجه شما به خارج از کشور با کم‌ترین هزینه‌ی ممکن امکان‌پذیر باشد.
تنها کافی است حساب مقصد مد نظر شما متعلق به یکی از بانک‌هایی باشد که ما امکان ارسال حواله سوئیفت برای آن‌ها را داریم. در این صورت کارشناسان متخصص ما در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به صدور حواله دلار استرالیا برای شما اقدام خواهند کرد و مبلغ مورد نظر شما پس از ۱ الی ۲ روز کاری به حساب مقصد در کشور استرالیا واریز خواهد شد.

 

 

کانال تلگرام صرافی ستاره سهیل