صرافی ستاره سهیل
شنبه , 25 آذر 1396
021 91007651
پرداخت آنلاین با ویزا کارت و مستر کارت

پرداخت آنلاین با ویزا کارت و مستر کارت

کارت‌های بانکی بین‌المللی استفاده‌های زیادی دارند و به عنوان یکی از امن‌ترین و سریع‌ترین روش‌های پرداخت در دنیا شناخته می‌شوند. امروزه استفاده از این نوع کارت‌ها به حدی فراگیر شده که شما می‌توانید با استفاده از آن‌ها تمام خدمات نوین مثل رزرو آنلاین هتل، خرید بلیت پرواز یا خرید از فروشگاه‌های آنلاین را در عرض چند دقیقه و فقط با فشردن چند دکمه به انجام برسانید.

خرید اینترنتی با درگاه ویزا کارت و مستر کارت

به دلیل محدویت‌های بانکی موجود در کشور ما و عدم دسترسی ایرانیان به کارت‌های بانکی بین‌المللی مثل ویزا کارت و مستر کارت، دریافت خدمات خرید آنلاین در سطح بین‌المللی برای افراد در داخل کشور به راحتی ممکن نیست. اما مجموعه صرافی ستاره سهیل با دسترسی‌هایی که در خارج از کشور ایجاد کرده می‌تواند به راحتی امور خرید با مستر کارت و ویزا کارت را برای شما به انجام برساند.

اگر قصد دارید از وب‌سایت یا فروشگاهی خرید کنید که جهت ارائه خدمات از درگاه‌های پرداخت بین‌المللی ویزا و مستر پشتیبانی می‌کند، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی مختلفی که در وب‌سایت در نظر گرفته شده با همکاران ما در صرافی ستاره سهیل تماس برقرار کنید و نسبت به مشاوره با آن‌ها اقدام کنید.

در بعضی موارد پرداخت از طریق ویزا کارت یا مستر کارت توسط افرادی انجام می‌شود که با این سیستم‌های پرداخت و راه و روش انجام تراکنش‌ها از ایران آشنایی ندارند و این امر می‌تواند مشکلاتی را برای مالک حساب و همچنین فردی که قصد خرید خدمات را داشته به وجود بیاورد. کارشناسان ما بر اساس تجربه چند ساله در زمینه انجام پرداخت‌های آنلاین ارزی، سفارشات شما را در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون بروز هیچ مشکل خاصی انجام می‌دهند.


با استفاده از خدمات خرید آنلاین ویزا کارت و مسترکارت، می‌توانید تا حد زیادی در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید و از خدمات مختلفی در سطح بین‌المللی بهره ببرید. در ادامه به برخی از خدمات که با استفاده از این درگاه‌ها در دسترس شما هستند اشاره می‌کنیم:

•    رزرو آنلاین هتل‌ها و پروازهای خارجی
•    پرداخت هزینه گرفتن وقت سفارت
•    ثبت نام در آزمون‌های بین‌المللی مثل تافل و آیلتس
•    پرداخت هزینه Application Fee دانشگاه‌ها
•    ثبت مقالات علمی
•    ثبت نام کنفرانس های بین المللی
•    خرید گیفت کارت آمازون
•    انجام کلیه پرداخت‌های اینترنتی که فقط از طریق کارت‌های اعتباری ویزا/مسترکارت انجام می‌پذیرد

کانال تلگرام صرافی ستاره سهیل