صرافی ستاره سهیل
شنبه , 25 آذر 1396
021 91007651
پرداخت با پی پال

پرداخت با پی پال

پی پال یک سیستم کیف پول الکترونیکی بسیار امن است. یکی از مهم‌ترین خدمات این سیستم امکان خرید کالا و خدمات از فروشگاه‌های اینترنتی در سراسر دنیا است. در واقع شما می‌توانید حساب پی پال خود را جایگزین کارت‌های بانکی ویزا کارت و مستر کارت کنید و به جای استفاده از درگاه آن‌ها از درگاه پی پال که در فروشگاه‌ها موجود است خرید خود را انجام بدهید.

پی پال امکان خرید از چه وب سایت هایی را فراهم می کند؟

در حال حاضر حتی بزرگ‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی دنیا مثل eBay امکان پرداخت با پی پال را فراهم کرده‌اند. همچنین اگر شما به واسطه تجارت آنلاینی که دارید از خدماتی مثل هاست و دامنه شرکت‌های خارجی استفاده می‌کنید، می‌توانید با استفاده از پی پال از شرکت‌های معروفی مثل OnlineNic هم خرید کنید.

خدمات پی پال در صرافی ستاره سهیل

مجموعه صرافی ستاره سهیل با تکیه بر چندین سال تجربه در انجام امور مرتبط با پی پال مانند افتتاح حساب پی پال یا انتقال مبالغ مختلف با استفاده از این سیستم، آماده است تا تجربیات خود را در اختیار مشتریان عزیز قرار بدهد. در صورتی که قصد خرید از فروشگاه آنلاین یا وب‌سایتی دارید که خدمات پرداخت آ‌ن با حساب پی پال ممکن می‌شود، جهت دریافت مشاوره با همکاران ما در صرافی سهیل تماس بگیرید تا پرداخت شما در اسرع وقت و خیلی مطمئن انجام بگیرد.

صرافی ستاره سهیل قادر است با استفاده از سرویس پی پال خدمات زیر را برای شما مشتریان گرامی انجام بدهد:

•    خرید از eBay و صدها فروشگاه اینترنتی دیگر
•    پرداخت‌های مربوط به خرید و تمدید هاست و دامنه
•    پرداخت هزینه آزمون‌های بین‌المللی مثل آیلتس و تافل
•    ارسال پول به حساب‌های دیگر پی پال در خارج از کشور

کانال تلگرام صرافی ستاره سهیل