بازگشت

درخواست سریع حواله سوئیفت و وسترن یونیون (۰۲۱) ۵۴۵۰۶

تلفن تماس (۰۲۱) ۵۴۵۰۶

آخرین نرخ لحظه‌ای قیمت دلار کانادا

آخرین بروزرسانی ۳ ماه پیش
نرخ حواله دلار کانادا
نرخ
0 ۰٪
نرخ اسکناس دلار کانادا
خرید
۰ ۰٪
فروش
۰ ۰٪

حواله سوئیفت

درخواست حواله سوییفت

حواله وسترن یونیون

درخواست حواله وسترن یونیون

خرید و فروش اسکناس

درخواست خرید/فروش اسکناس
آخرین بروزرسانی ۳ ماه پیش

نرخ حواله دلار کانادا

بروزرسانی: N/A
خرید فروش
نرخ فعلی N/A N/A
نرخ روز گذشته N/A N/A

نرخ اسکناس دلار کانادا

بروزرسانی: N/A
خرید فروش
نرخ فعلی N/A N/A
نرخ روز گذشته N/A N/A

درباره قیمت و نرخ ارز دلار کانادا بیشتر بدانید

نقاط قوت و ضعف دلار کانادا چیست؟

کانادا هم مانند استرالیا از نظر منابع طبیعی کشور ثروتمندی است. کشوری که بیشترین سود را از افزایش تقاضای انرژی می‌برد، کانادا است. همچنین کانادا از نظر حجم نفت ذخیره شده در جایگاه دوم و از نظر معدن اورانیوم اولین کشور جهان است. این مقدار منابع طبیعی زیاد، به کانادا اجازه می‌دهد تا اغلب دارای مازاد بازار تجاری باشد و این نقطه قوت ارز دلار کانادا است.

کانادا بزرگ‌ترین شریک تجاری آمریکا است و بیش از ۸۰٪‌ صادرات آن به آمریکا وارد می‌شود. این وابستگی آشکار به مصرف ایالات متحده، می‌تواند یک ریسک مهم برای اقتصاد کانادا به شمار بیاید.

بانک مونترال و چرخش ارز دلار کانادا در این بانک چگونه است؟

خدمات مجموعه بانک مونترال به سه بخش تقسیم می‌شود که هر کدام بازار هدف متفاوتی دارند و برند مربوط به هر بخش متفاوت است.

  • بانکداری شخصی و تجاری مشتریان عادی، با برندهای BMO Harris Bank در ایالات متحده و BMO Bank of Montreal در کانادا که شامل خدمات بیمه و خدمات الکترونیک هم می‌شود.
  • مجموعه بانکداری ویژه سرمایه‌گذاری با برند BMO Capital Markets
  • بانکداری ویژه کسب و کارهای خصوصی و تجارت شامل تمام خدمات مدیریت ثروت و سرمایه شامل برندهای BMO Private Banking، BMO Harris Investor Services، BMO InvestorLine و BMO Nesbitt Burns

بانک مونترال عضو اتحادیه دستگاه‌های خودپرداز بین‌المللی (ATMIA) است که به مشتریان اجازه می‌دهد در بانک‌های سایر اعضا از خدمات خودپرداز در کشورهای دیگر استفاده کنند.

در بخش بانکداری شخصی، مشتریان می‌توانند ۵ نوع حساب جاری مختلف داشته باشند که با توجه به خدمات، کارمزدها حداقل ۴ دلار در ماه و حداکثر ۳۰ دلار در ماه است. همین‌طور ۴ نوع حساب‌ پس‌انداز با نرخ بهره از ۰/۰۵ تا ۰/۷۵ ارز دلار کانادا برای مشتریان امکان‌پذیر است.

ارزش دلار کانادا در برابر دلار آمریکا به چه صورت است؟

کاهش ارزش دلار به معنی کاهش بهای دلار آمریکا در مقابل دیگر ارزها است. برای مثال، اگر هر یک دلار آمریکا برابر با یک دلار کانادا باشد، این دو ارز ارزش یکسانی نسبت به هم دارند. اما اگر هر دلار آمریکا را بتوان با ۰/۸ دلار کانادا تهیه کرد، یعنی ارزش دلار آمریکا کمتر از دلار کانادا است. عوامل موثر در کاهش ارزش دلار آمریکا متعدد هستند. ولی اکثر کشورها یک یا چند کالای صادراتی عمده دارند و کاهش قیمت این نوع کالاها باعث کاهش ارزش ارز رایج آن کشور می‌شود. برای مثال، بخشی از صادرات کانادا نفت است، اگر قیمت نفت کاهش یابد، ارزش دلار کانادا هم کاهش می‌یابد.

آخرین اخبار و مقالات نوسانات قیمت دلار کانادا

۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

چرا یورو به وجود آمد و چه اهدافی را دنبال می‌کند؟

هدف یورو، ایجاد یکپارچگی در تراکنش‌ها و تجارت در قاره سبز بوده است. این هدف گاهی با بروز بحران‌هایی مانند بحران مالی یونان و پرتغال دستخوش نوساناتی شده است که با مکانیزمی ساده به سرعت، مدیریت شده است.

۳۰ مرداد ۱۳۹۶

زمستان رکود در راه است

پس از چندین دوره آرام اقتصادی، باید در انتظار یک رکود بزرگ بود. چه عواملی موجب این اتفاق اقتصادی می‌شود؟

۱ تیر ۱۳۹۶

افزایش قیمت پوند و یورو، کاهش نرخ رسمی ۱۷ ارز رایج

بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز رایج را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۵ ارز افزایش، ۱۷ ارز کاهش و ۷ ارز رسمی هم نسبت به روز گذشته ثابت اعلام شد.

۱۶ مهر ۱۳۹۶

چگونه با مشکلات اقتصادی بازنشستگی مقابله کنیم؟

امروزه بسیاری از افراد، حتی پس از رسیدن به سن بازنشستگی در چرخه‌ی کار باقی می‌مانند. در کنار شرایط بد اقتصادی، برخی تصمیمات شخصی نیز در بروز این شرایط دخیل هستند. در ادامه به بررسی این تصمیمات می‌پردازیم.

۱۷ دی ۱۳۹۶

دلار آمریکا چگونه به ارز ذخیره جهانی تبدیل شد؟

دلار آمریکا چطور و طی چه توافقی به ارز ذخیره جهانی تبدیل شد؟ چرا پس از این توافق همچنان به عنوان ارز ذخیره جهانی باقی ماند؟

۱۰ تیر ۱۳۹۶

ارزش بیت‌ کوین سقوط کرد!

سقوط بیت‌کوین اخیرا خبرساز شده است. اکثر کشورها و ارگان‌ها به آن واکنش نشان دادند گرچه هر یک به نوعی عامل این تغییرات بودند.