صرافی ستاره سهیل
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
021 54506

کانادا کشور آرام و مرفهی است و زندگی کردن در آن می‌تواند رفاه زیادی به همراه داشته باشد. اگر قصد مهاجرت به این کشور را داشته باشید یا کنجکاو هستید که درباره پردرآمدترین مشاغل این کشور اطلاعات به دست بیاورید با ما در ادامه متن همراه باشید تا برای‌تان بگوییم که چه رشته تحصیلی و چه دانش و مهارت‌هایی هستند که امکان رشد و پیشرفت را برای زندگی در کانادا فراهم می‌کنند. در ادامه به تعدادی از پردرآمدترین مشاغل کانادا آشنا می‌شوید:

فعالیت در بخش ارتباط با مشتریان

این روزها با وجود رشد فناوری بیشتر مشاغل در حال تغییر شکل و شمایل خود هستند. به نظر می‌رسد که ارتباط با مشتریان هم دیگر مسیر قبلی خود را طی نکند و به شکل فریلنسری در منزل کارمندان قابلیت انجام پیدا کند. اما فعلا و در حال حاضر در کشورهای رشد‌ یافته‌ای مانند کانادا، فعالیت در بخش ارتباط با مشتریان یکی از پردآمدترین مشاغل کانادا به شمار می‌رود.

پردرآمدترین مشاغل کانادا - مدیریت مشتری

مدیریت منابع انسانی یکی از پردرآمدترین مشاغل کانادا

مدیریت منابع انسانی نیز یکی از مهم‌ترین و پردرآمدترین مشاغل کانادا است. علت این است که کسب‌وکارهای قوی و خوب دنیا متوجه شده‌اند برای رشد و پیشرفت کار خود نیاز به رسیدگی بیشتری به پرسنل و کارکنان وجود دارد. این رسیدگی به ابعاد مختلف روانی و فیزیکی شغل نیازمند مدیریتی موسوم به مدیریت منابع انسانی است که در کشور کانادا بسیار مورد توجه  اهمیت قرار می‌گیرد.

مشاغل مرتبط با مهندسی رشته‌های مختلف

در دنیایی که فناوری حکم‌فرما است، بدیهی است که نیاز به مهندسیان برای طراحی و اجرای اقدامات مرتبط با فناوری هم اجتناب‌ناپذیر و ضروری است. در کانادا هم به عنوان کشوری پیشرفته که از سردمداران استفاده از تکنولوژی در صنایع مختلف خود است، وجود مهندسان بسیار مهم است. بنابراین اگر مهندس هستید یا قصد مهندس شدن دارید، بدانید که کانادا جای خوبی برای شما خواهد بود.

تولید و ساخت

در کشور کانادا، وضعیت صنعت هم بسیار خوب و پررونق است. به همین خاطر مشاغلی که مرتبط با ساخت و تولید هستند، از وضعیت بسیار خوبی برخوردار هستند. ساخت و تولید از پردرآمدترین مشاغل کانادا هستند. افرادی که در زمینه‌های تولید و ساخت به طور حرفه‌ای دارای مهارت و دانش هستند به خوبی در بازار کار پذیرفته می‌شوند. مثلا جوش‌کاری حرفه‌ای، کار کردن با انواع ماشین‌آلات صنعتی و… در کانادا طرفداران زیادی دارد.

مشاغل مدیریتی

مشاغل مدیریتی هم از جمله مشاغل بسیار خوبی هستند که درآمد بالایی در کشور کانادا به همراه می‌آورند. مدیریت در سال‌های اخیر و در دنیای ارتباطات از حالت سنتی خود خارج گشته و وارد بحث‌های عمیق دانشگاهی و آکادمیک هم شده است. مشاغل مدیریتی، مشاغلی هستند که افراد به شدت باصلاحیت در زمینه‌های گوناگون علم مدیریت، تصمیم گیری، استراتژی، روانشناسی و… را جذب می‌کنند.

پردرآمدترین مشاغل کانادا - مدیریت

نویسنده :
انتشار : ۱۰ شهریور ,۱۳۹۷
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − شش =

کانال تلگرام