صرافی ستاره سهیل
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
021 54506
آخرین مطالب
اقتصادی

اثر تورم بر سرمایه گذاری جهانی چگونه خود را نشان می دهد؟

اثر تورم روی سرمایه‌گذاری جهانی شدید و جدی است. با مدیریت درست سبد سرمایه‌گذاری امکان مصون کردن فعالیت‌ها کمی بیشتر می‌شود.

اقتصادی

پایین ترین نرخ بیکاری متعلق به کدام کشورهای جهان است؟

پایین ترین نرخ بیکاری حکایت از وضعیت اقتصادی خوب و بازار کار مناسبی دارد که باید دید چه صنایع و منابعی موجب رونق بازرا کار شده‌اند.

اقتصادی

بازارهای نوظهور اقتصادی چه ویژگی هایی دارند؟

بازارهای نوظهور یا کشورهای در حال توسعه در تلاش هستند تا با سیاست‌های مختلف اقتصادی از شکل سنتی خود که عموما متکی بر کشاورزی بود فاصله گرفته و حضوری جدید را در بازارهای جهانی تجربه کنند.

کسب درآمد

راه های پولدار شدن در وضعیت اقتصادی خراب و نامساعد

برای پولدار شدن در شرایط اقتصادی نامناسب باید حواس‌تان را به فرصت‌های مختلفی که پیش روی‌تان قرار می‌گیرد حسابی جمع کنید.

اقتصادی

اوپک (OPEC) چیست؟ اهداف و اعضای آن را می شناسید؟

سازمان اوپک روی قیمت و عرضه نفت اثرات چشم‌گیری دارد و بر تعیین قیمت نفت دنیا اثرگذار است. ۱۴ عضو این سازمان نیز با تعیین سیاست‌هایی مشترک سعی بر کنترل بازار نفتی جهان دارند.

اقتصادی

۵ صنعت رو به رشد آمریکا در چه زمینه هایی هستند؟

۵ صنعت رو به رشد آمریکا همگی در حوزه دانش‌های نوینی هستند که با فناوری در ارتباط هستند. دنیای جدید، دنیای فناوری است و بدیهی است که در این دنیا، صنایع هم مسیری مشابه را طی می‌کنند.

کسب درآمد

پردرآمدترین مشاغل کانادا در چه زمینه هایی است؟

کانادا کشور پیشرفته‌ای است و طبیعتا بازار کار خوبی هم دارد. اما برخی از مشاغل نسبت به سایرین درآمد بیشتری را برای افراد فراهم می‌آورند.

اقتصادی

آموزش اقتصاد به کودکان با روش هایی ساده و دل پذیر

آموزش اقتصاد به کودکان با روش‌هایی ساده و کودکانه می‌تواند نقش مهمی در آینده موفق آنها در زمینه‌های اقتصادی داشته باشد.

کسب درآمد

پردرآمدترین مشاغل استرالیا در چه زمینه های کاری است؟

پردرآمدرتین مشاغل استرالیا بی‌نیاز از تحصیلات عالیه هستند. البته نه به این معنا که تحصیل کردن و مدرک دانشگاهی بی‌ارزش باشد. منظور این است که استرالیا از مدرک‌گرایی گذشته و مهارت و دانش واقعی را ارزش می‌نهد.

اقتصادی

مهم ترین واردات آمریکا شامل چه اجناس و در چه زمینه هایی است؟

مهم ترین واردات آمریکا از کشورهایی نظیر چین، ژاپن، آلمان و کانادا و البته مکزیک صورت می‌گیرد. روند افزایش واردات در سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ به شکلی بوده است که موجب افزایش کسری تجاری این کشور شده است.

کانال تلگرام