صرافی ستاره سهیل
یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷
021 54506
آخرین مطالب
کسب درآمد

میلیونر خودساخته درون تان را با ایجاد این خصوصیات بیدار کنید

وقتی به حرفه و زندگی یک میلیونر خودساخته فکر می‌کنید، چه کلماتی به ذهن‌تان می‌آید؟ مادی، پول‌پرست، مغرور یا خوش‌شانس؟ اگر شما هم این برچسب‌های اغلب منفی را به میلیونرهای خودساخته می‌زنید، باید از نزدیک با زندگی آنها آشنا شوید و خصوصیاتی که منجر به موفقیت آنها شده را بشناسید. آنا ماری‌ساباث با ۳۰ میلیونر […]

بانک و بانکداری

بهترین بانک ها برای کسب و کارهای کوچک در سال ۲۰۱۸

اگر در مراحل راه‌اندازی یک کسب‌وکار هستید، با ما همراه باشید تا اصول انتخاب بهترین بانک برای همکاری با کسب‌وکارتان را یاد بگیرید و با پنج‌تا از بهترین بانک‌ها در این زمینه آشنا شوید.

سرمایه گذاری

روش های تامین سرمایه برای کسب و کار جدید ؛ قسمت اول

اگر در ذهن خود ایده‌ای دارید که می‌خواهید آن را به یک کسب و کار تبدیل کنید ولی نیاز به سرمایه اولیه برای این کار دارید این مقاله میتواند به شما کمک کند.

بانک و بانکداری

دستگاه های خودپرداز امروزی چقدر ایمن هستند؟

امروزه میلیون‌ها نفر با استفاده از دستگاه‌های خودپرداز نقل و انتقالات پولی خود را انجام می دهند، اما آیا این دستگاه‌ها امن هستند؟ چه اقداماتی امنیتی را باید در نطر بگیریم؟

کسب درآمد

راهنمای ۶ مرحله ای برای بودجه بندی در کسب و کار

چگونه می توان برای یک کسب و کار کوچک یا متوسط بودجه بندی نوشت؟

اقتصادی

۹ سرمایه گذاری سودآور که هر کسی می تواند انجام دهد | قسمت دوم

با مطالعه این مقاله، مناسب‌ترین راه سرمایه‌گذاری را با توجه به بودجه و موقعیت خود انتخاب کنید و شاهد بازده و سودآموری آن در آینده باشید.

اقتصادی

چطور به یک مشاور مالی حرفه ای تبدیل شویم؟

شرکت‌های مشاور مالی یکی از کلیدی‌ترین نقش‌ها را در سود و زیان کسب و کارها و حتی سرمایه‌های آزاد افراد ایفا می‌کنند. در این مقاله مراحل تبدیل شدن به یک مشاور مالی به تفصیل آورده شده است.

اقتصادی

روش محاسبه نرخ رشد سالانه

محاسبه نرخ رشد سالانه اگرچه کار مشکلی نیست ولی می‌تواند اهمیت و کاربرد بسیار زیادی در انواع زمینه‌ها داشته باشد. محاسبه نرخ رشد سالانه را می‌توان به دو روش انجام داد: محاسبه نرخ رشد در طول یک سال و محاسبه نرخ رشد سالانه با استفاده از آمار تهیه شده طی چند سال.

اقتصادی

درس های بازاریابی از دونالد ترامپ

دونالد ترامپ از معدود شخصیت‌های سیاسی تراز اول در جهان است که پیشینه سیاسی نداشته و او را بیشتر با موفقیت‌های مالی و شغلی می‌شناسند. در این مقاله به درس‌هایی که از کمپین سیاسی او می‌توان برای موفقیت در کسب و کار استفاده کرد می‌پردازیم.

تاریخ پول و بانکداری

تاریخچه ین ژاپن؛ واحد پول پر معامله در بازارهای بورس جهان

ین ژاپن، تاریخچه پر فراز و نشیبی داشته و دولت ژاپن بارها برای حفظ ارزش آن دست به اقدامات متنوعی از جمله در نظر گرفتن نرخ بهره صفر زده است.

کانال تلگرام