صرافی ستاره سهیل
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
021 54506
آخرین مطالب
اخبار سکه و طلا

شورای جهانی طلا چیست و نحوه عملکرد آن چگونه است؟

شورای جهانی طلا از طریق پذیرش عضویت شرکت‌های مختلف فعال در صنعت طلا، هیئت رئیسه‌ای تشکیل می‌دهد و بسیاری از روندهای صنعت طلا را تعیین می‌کند.

تاریخ پول و بانکداری

تاریخچه رنمینبی چین؛ از سکه دلار نقره تا پول کاغذی

چین یکی از بزرگ‌ترین اقتصاد‌های جهان را دارد. آشنایی با تاریخچه رنمینبی اطلاعات ارزشمندی درباره روند رشد اقتصادی این کشور در اختیار ما قرار می‌دهد.

اخبار ارز

نرخ بانکی ۳۹ ارز رایج ثابت اعلام شد

بانک مرکزی نرخ بانکی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن، نرخ تمامی ارزها بدون تغییر نسبت به روز شنبه ثابت ماند.

اقتصادی

کدام کشورها بیشترین درآمد را از گردشگری کسب می کنند؟

آیا می‌دانید کدام کشورها بیشتر از کشورهای دیگر میزبان گردشگران خارجی هستند و کدام کشورها سالانه بیش از بقیه کشورها به مسافرت می‌روند؟

بانک و بانکداری

معرفی بانک: بانک سوسیته ژنرال؛ قدیمی‌ترین بانک فرانسه

آیا قصد انتخاب بانک در کشور فرانسه برای انجام امور مالی خود دارید؟ آیا بانک‌های برتر این کشور را می‌شناسید؟ سوسیته ژنرال سومین بانک برتر فرانسه است. در این مطلب قصد داریم شما را با این بانک آشنا کنیم.

اخبار ارز

کاهش قیمت ۳۲۳ ریالی یورو در روز افت نرخ دلار

بانک مرکزی نرخ رسمی ۳۹ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن، نرخ ۲۹ ارز کاهش و نرخ ۵ واحد پولی افزایش یافت؛ قیمت ۵ ارز ثابت ماند.

تاریخ پول و بانکداری

چگونه اسکناس دلار تقلبی را تشخیص دهیم؟

اگر اسکناس دلاری به دست شما رسید که به تقلبی بودن آن مشکوک هستید با دانستن نکات امنیتی که در این مطلب آمده است به راحتی می‌توانید نسبت به اصل یا تقلبی بودن آن به یقین برسید.

طلا

بازار طلای مصر چه جایگاهی در جهان دارد؟

در این مقاله یکی دیگر از بازارهای طلای مهم در خاورماینه یعنی بازار طلای مصر بررسی خواهد شد.

اقتصادی

آن چه که باید در مورد ارزهای رایج جهان بدانید

نکاتی جالب که لازم است در مورد ارزهای رایج جهان بدانید چیست؟ بسیاری از ارزها در برخی از کشورها به طور مشترک استفاده می‌شود و برای اقتصاد از اهمیت بالایی برخوردارند.

اخبار ارز

قیمت بانکی پوند کاهش یافت؛ دلار ارزان شد

بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن، نرخ ۱۵ ارز افزایش و نرخ ۱۶ واحد پولی کاهش یافت؛ قیمت ۸ ارز دیگر ثابت ماند.

کانال تلگرام