بازگشت

درخواست سریع حواله سوئیفت و وسترن یونیون (۰۲۱) ۵۴۵۰۶

تلفن تماس (۰۲۱) ۵۴۵۰۶

آخرین نرخ لحظه‌ای قیمت دلار کانادا

آخرین بروزرسانی ۸ ماه پیش
نرخ حواله دلار کانادا
نرخ
0 ۰٪
نرخ اسکناس دلار کانادا
خرید
۰ ۰٪
فروش
۰ ۰٪

حواله سوئیفت

درخواست حواله سوییفت

حواله وسترن یونیون

درخواست حواله وسترن یونیون

خرید و فروش اسکناس

درخواست خرید/فروش اسکناس
آخرین بروزرسانی ۸ ماه پیش

نرخ حواله دلار کانادا

بروزرسانی: N/A
خرید فروش
نرخ فعلی N/A N/A
نرخ روز گذشته N/A N/A

نرخ اسکناس دلار کانادا

بروزرسانی: N/A
خرید فروش
نرخ فعلی N/A N/A
نرخ روز گذشته N/A N/A

درباره قیمت و نرخ ارز دلار کانادا بیشتر بدانید

نقاط قوت و ضعف دلار کانادا چیست؟

کانادا هم مانند استرالیا از نظر منابع طبیعی کشور ثروتمندی است. کشوری که بیشترین سود را از افزایش تقاضای انرژی می‌برد، کانادا است. همچنین کانادا از نظر حجم نفت ذخیره شده در جایگاه دوم و از نظر معدن اورانیوم اولین کشور جهان است. این مقدار منابع طبیعی زیاد، به کانادا اجازه می‌دهد تا اغلب دارای مازاد بازار تجاری باشد و این نقطه قوت ارز دلار کانادا است.

کانادا بزرگ‌ترین شریک تجاری آمریکا است و بیش از ۸۰٪‌ صادرات آن به آمریکا وارد می‌شود. این وابستگی آشکار به مصرف ایالات متحده، می‌تواند یک ریسک مهم برای اقتصاد کانادا به شمار بیاید.

بانک مونترال و چرخش ارز دلار کانادا در این بانک چگونه است؟

خدمات مجموعه بانک مونترال به سه بخش تقسیم می‌شود که هر کدام بازار هدف متفاوتی دارند و برند مربوط به هر بخش متفاوت است.

  • بانکداری شخصی و تجاری مشتریان عادی، با برندهای BMO Harris Bank در ایالات متحده و BMO Bank of Montreal در کانادا که شامل خدمات بیمه و خدمات الکترونیک هم می‌شود.
  • مجموعه بانکداری ویژه سرمایه‌گذاری با برند BMO Capital Markets
  • بانکداری ویژه کسب و کارهای خصوصی و تجارت شامل تمام خدمات مدیریت ثروت و سرمایه شامل برندهای BMO Private Banking، BMO Harris Investor Services، BMO InvestorLine و BMO Nesbitt Burns

بانک مونترال عضو اتحادیه دستگاه‌های خودپرداز بین‌المللی (ATMIA) است که به مشتریان اجازه می‌دهد در بانک‌های سایر اعضا از خدمات خودپرداز در کشورهای دیگر استفاده کنند.

در بخش بانکداری شخصی، مشتریان می‌توانند ۵ نوع حساب جاری مختلف داشته باشند که با توجه به خدمات، کارمزدها حداقل ۴ دلار در ماه و حداکثر ۳۰ دلار در ماه است. همین‌طور ۴ نوع حساب‌ پس‌انداز با نرخ بهره از ۰/۰۵ تا ۰/۷۵ ارز دلار کانادا برای مشتریان امکان‌پذیر است.

ارزش دلار کانادا در برابر دلار آمریکا به چه صورت است؟

کاهش ارزش دلار به معنی کاهش بهای دلار آمریکا در مقابل دیگر ارزها است. برای مثال، اگر هر یک دلار آمریکا برابر با یک دلار کانادا باشد، این دو ارز ارزش یکسانی نسبت به هم دارند. اما اگر هر دلار آمریکا را بتوان با ۰/۸ دلار کانادا تهیه کرد، یعنی ارزش دلار آمریکا کمتر از دلار کانادا است. عوامل موثر در کاهش ارزش دلار آمریکا متعدد هستند. ولی اکثر کشورها یک یا چند کالای صادراتی عمده دارند و کاهش قیمت این نوع کالاها باعث کاهش ارزش ارز رایج آن کشور می‌شود. برای مثال، بخشی از صادرات کانادا نفت است، اگر قیمت نفت کاهش یابد، ارزش دلار کانادا هم کاهش می‌یابد.

آخرین اخبار و مقالات نوسانات قیمت دلار کانادا

۲ فروردین ۱۳۹۷

روش های میلیونر شدن را بشناسید

برای اینکه میلیونر بشوید روش های مختلفی وجود دارد. اما کلید میلیونر شدن در انجام چه کارهایی است؟ آیا می توان بدون دانستن این روش ها هم میلیونر شد؟

۲ آذر ۱۳۹۶

اقتصاد چین به سراشیبی سقوط نزدیک می شود؟

از سال ۲۰۰۸ و شروع بحران مالی جهانی رشد اقتصاد چین با کاهش شدیدی رو به رو شد. نوسانات اقتصادی این کشور، سایر نقاط جهان را با نگرانی‌هایی مواجه کرده است.

۸ شهریور ۱۳۹۶

ویتنام تا سال ۲۰۱۸ معامله بیت کوین را قانونی خواهد کرد

نخست وزیر ویتنام به بانک مرکزی و وزارت امور مالی این کشور دستور داده است تا یک چارچوب قانونی برای استفاده از ارزهای رمزپایه و بیت کوین در این کشور تهیه کنند.

۲۴ تیر ۱۳۹۶

۴ پیشنهاد مفید برای آموزش مهارت‌های مدیریت امور مالی به نوجوانان

مدیریت امور مالی و نحوه‌ اداره‌ درآمد، علمی است که باید از سنین پایین به کودکان و نوجوانان آموزش داده شود. داشتن خلاقیت در آموزش می‌تواند گام مثبتی در این راه باشد.

۲۵ آذر ۱۳۹۶

افزایش نرخ دلار ؛ کاهش ۳۱۷ ریالی قیمت پوند

بانک مرکزی نرخ رسمی ۳۹ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن، نرخ ۲۲ ارز افزایش و نرخ ۱۶ واحد پولی دیگر کاهش یافت؛ نرخ یک ارز ثابت ماند.

۲۳ اسفند ۱۳۹۶

رشد ۴۶۰ ریالی قیمت پوند‌ ؛ افزایش نرخ رسمی دلار

بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن، نرخ ۳۳ ارز افزایش و نرخ ۳ واحد پولی دیگر کاهش یافت؛ قیمت ۳ ارز ثابت ماند.