صرافی ستاره سهیل
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
021 54506

VTB، بانک ارمنستان اعلام کرد که مشتریان دارنده مستر کارت، از این پس می‌توانند از طریق شبکه‌های اجتماعی Vkontakte و Odnoklassniki بر بستری ایمن و مطمئن از روسیه به ۱۶ کشور جهان انتقال پول انجام دهند. بر طبق اظهارات بانک روسیه، مشتریانی که از سیستم پرداخت مستر کارت استفاده می‌کنند، از این پس می‌توانند در کمتر از یک ساعت از بانک‌های روسیه به حساب مسترکارت خود، انتقال وجه انجام دهند. طبق اعلام بانک روسی هم واریزکننده و هم برداشت‌کننده می‌تواند به سادگی و بدون نیاز به مراجعه به یکی از شعب بانکی، عملیات انتقال پول را انجام داده و در وقت خود صرفه‌جویی کند.

انتقال وجه در شبکه‌های اجتماعی Odnoklassniki و VKontakte

انتقال پول از طریق شبکه‌های اجتماعی هم از طریق وب‌سایت و هم از طریق اپلیکیشن موبایل امکان‌پذیر است. حداقل مبلغ انتقال ۱۰۰ روبل روسیه و حداکثر آن ۷۵۰۰۰ روبل می‌باشد. اگر واحد مبلغ واریزی با واحد کارت یکسان نباشد، در این‌صورت سیستم به‌صورت اتوماتیک واحد پول را با توجه به نرخ ارز کارت مقصد، از روبل به واحد پول مقصد تبدیل کرده و انتقال را انجام می‌دهد.

مستر کارت بانک ارمنستان

برای انتقال پول از طریق شبکه اجتماعی Odnoklassniki کاربر می‌بایست از لیست دوستان خود یک نفر را انتخاب و یا وارد پروفایل فرد شده و از آن‌جا کارت مورد نظر و مبلغ انتقالی را انتخاب کند. نیاز نیست که کاربر آدرس فرد دریافت‌کننده را بداند. این مشخصات صرفا از فرد دریافت‌کننده وجه درخواست می‌شود. فرد دریافت‌کننده وجه باید وارد پروفایل کاربری خود در آن شبکه اجتماعی شده و روی گزینه دریافت وجه انتقالی کلیک کند. سپس مشخصات کارت خود را وارد می‌کند؛ که در صورت تایید مشخصات وی، عملیات انتقال با موفقیت صورت می‌پذیرد.

مقاله‌های مرتبط:

برای انتقال وجه از طریق شبکه اجتماعی VKontakte کاربر باید باکس گفتگو با فرد مقابل را باز کرده و مبلغ مورد نظر و همچنین مشخصات فرد مقابل را وارد کند. سپس پیامی حاوی مشخصات فرد مقابل ظاهر می‌شود که با تایید آن، عملیات انتقال انجام می‌شود. فرد دریافت‌کننده نیز در همان باکس شماره کارت مورد نظر برای دریافت وجه را وارد کرده و مشخصات را تایید می‌کند.

کارمزد انتقال وجه در شبکه اجتماعی Vkontakte در صورتی که مبلغ انتقالی زیر ۷۵۰۰۰ روبل و یک‌بار در ماه باشد، رایگان بوده و برای مبالغ بالاتر مقدار کارمزد برابر یک درصد محاسبه می‌شود.

VTB بانک ارمنستان توسط گروه VTB روسیه در سال ۲۰۰۴ تاسیس شده و بیش از ۶۷ شعبه در کشور ارمنستان دارد.

نویسنده :
انتشار : ۱۶ اردیبهشت ,۱۳۹۶
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

کانال تلگرام