صرافی ستاره سهیل
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
021 54506

یک بانک خصوصی در سوئیس در حال توسعه یک سرویس مدیریت دارایی دیجیتال است که در ابتدای تابستان عرضه کرده بود. این سرویس مربوط به فروش بیت کوین و ذخیره آن بود که در این توسعه، قرار است ارزهای رمزپایه جدیدی به این سرویس اضافه شوند.

همان‌طور که قبلا در کوین دسک (CoinDesk) گفته شده بود، بانک خصوصی فالکون (Falcon Private Bank) اظهار داشت که به مشتریان خود اجازه خرید بیت کوین و ذخیره آن را در حساب‌هایشان می‌دهد. این خدمات به وسیله همکاری با سرویس کارگزاری بیت کوین سوئیس (Bitcoin Suisse) ارائه شده است. گفته شده است این دستور کار پس از مشاوره با تنظیم‌کنندگان بازار سوئیس مثل Swiss Financial Market Supervisory Authority) FINMA) انجام شده است.

فروش بیت کوین در بانک سوئیس

هم‌اکنون این خدمات در گسترش بوده و اتریوم، لایت کوین (Litecoin) و بیت کوین کش (Bitcoin Cash) می‌رود. با توجه به اطلاعیه امروز این بانک، مشتریان از ۲۲ آگوست قادر خواهند بود به خرید و ذخیره این ارزهای رمزپایه اقدام کنند.

مقاله‌های مرتبط:

با توجه به این که سرویس اولیه تقریبا ماه پیش فعال و قابل استفاده شد و این اولین باری است که یک بانک سنتی به سمت سرویس‌ فروش بیت کوین و ارزهای رمزپایه به مشتریانش می‌رود، اضافه کردن اتریوم، لایت کوین (Litecoin) و بیت کوین کش (Bitcoin Cash) به این سرویس یک توسعه قابل توجه به شمار می‌رود. در سال گذشته بانک فالکون بیش از ۱۴ میلیارد دلار در دارایی‌های دیجیتال در اختیار خود داشت.

Niklas Nikolajsen، مدیرعامل کارگزاری Bitcoin Suisse گفت:

«بانک خصوصی فالکون اولین بانکی است که اقدام به فروش مستقیم بیت کوین به مشتریانش می‌کند و به همین دلیل در تاریخ ثبت خواهد شد».

تصمیم آخر آن‌ها مبنی بر ادامه این روند با اضافه کردن اتریوم همانند بقیه ارزهای رمزپایه، آن‌ها را به بانک خصوصی پیشرو برای سهام‌داران و سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال تبدیل کرده است. همزمان با ارائه سرویس فروش بیت کوین، بانک فالکون اقدام به ایجاد یک دستگاه خودپرداز (ATM) بیت کوین در دفتر مرکزی خود در شهر زوریخ کرده است.

نویسنده :
انتشار : ۲۹ مرداد ,۱۳۹۶
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

کانال تلگرام