صرافی ستاره سهیل
یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷
021 54506

درآمدزایی از شبکه های اجتماعی راه جدیدی برای کسب درآمد است که چند سالی است در دنیا مرسوم شده است. هر شبکه اجتماعی به کاربران خود کمک کرده تا بتوانند سرگرمی خود را تبدیل به یک راه درآمدزایی کنند یا اینکه کسب و کار کوچک خود را گسترش دهند. در ادامه روش‌های درآمدزایی از شبکه های اجتماعی معرفی خواهد شد:

۱. مشتری‌ها را با تصاویر خود در پینترست به خرید ترغیب کنید

کسب و کارهای کوچک می‌توانند از پین کردن تصاویر خود در شبکه‌های اجتماعی به درآمدزایی بپردازند. یک حساب کاربری ایجاد کنید و در گروه‌های مرتبط، تصاویر جذاب را آپلود کنید تا مردم به خرید کالای شما ترغیب شوند. سالانه تعداد زیادی از مردم از این طریق جذب خرید می‌شوند. اهمیت این شبکه اجتماعی را فراموش نکنید. 

پین ترست

۲. یک فروشگاه آنلاین اینستاگرام راه‌اندازی کنید

اگر محصولاتی دارید که برای کاربران اینستاگرام جذاب است خیلی راحت می‌توانید فروشگاه خود را ایجاد کنید از این طریق می‌توانید هم محصول خود را تبلیغ کرده و به فروش برسانید.

اینستاگرام

۳. کپی رایتینگ

توئیتر و فیسبوک راه‌های خوبی برای نشان دادن مهارت‌های زبانی و گرامری شما هستند. می‌توانید با نشان دادن مهارت‌های خود، موقعیت‌های کاری بهتری را پیدا کنید.

۴. ویراستاری

ویراستارها می‌توانند از طریق شبکه‌های اجتماعی موفقیت زیادی پیدا کنند. چرا که سرویس‌هایی مثل: توئیتر و فیسبوک محل خوبی برای نشان دادن مهارت‌های شما است.

۵. درآمدزایی از شبکه های اجتماعی و مدیریت شبکه‌های اجتماعی

شرکت‌های زیادی وجود دارند که به دنبال فردی برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی شرکت هستند.

۶. اجاره دادن خانه

سرویس‌هایی وجود دارند که می‌توانید خانه خود را در آنها به طور موقتی اجاره دهید. به عنوان مثال سرویسی مثل: اتاقک.

۷. هنر خود را عرضه کنید

اینستاگرام می‌تواند بستر خوبی برای عرضه کارهای هنری شما باشد و می‌توانید بازخوردهای بهتری بگیرید. اگر کارهای هنری شما در سطح شبکه‌های اجتماعی محبوب شوند می‌توانند درآمد خوبی ایجاد کنید.

نویسنده :
انتشار : ۲۵ تیر ,۱۳۹۷
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

کانال تلگرام