صرافی ستاره سهیل
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷
021 54506

بانک توسعه کره جنوبی (Korea Development Bank) یکی از شرکت‌های خدمات و مالی دولتی در این کشور است که نقش مهم و کلیدی در ایجاد تغییر و بهبود شرایط اقتصادی و مالی کره جنوبی داشته است. شعبه مرکزی این بانک در شهر سئول کره جنوبی دایر شده است.  این بانک، بیشترین اعتبار را در بین بانک‌های دولتی این کشور دارد. در ادامه با تاریخچه و فعالیت‌های این بانک بیشتر آشنا می‌‌شویم.

تاریخچه بانک توسعه کره جنوبی

تاریخچه بانک توسعه کره جنوبی

بیشتر بخوانید:

بانک کشاورزی کره به کنسرسیوم بلاک چین R3 پیوست

بانک توسعه کره جنوبی در سال ۱۹۵۴ با هدف تامین و مدیریت سرمایه صنعتی برای کمک به اقتصاد ملی و صنایع کره جنوبی تاسیس شد. در فاصله‌ی سال‌های ۱۹۶۰ تا ۱۹۷۰ این بانک نشست‌هایی را با دولت به منظور کمک به اجرای طرح‌های پنج ساله ترتیب داده است. هدف از این طرح‌ها تامین سرمایه‌ برای صنایع صادراتی بود. در سال ۱۹۸۰ این بانک تلاش خود را به حمایت از صنایع الکترونیک و خودرو‌سازی با هدف کمک به رشد ثابت اقتصاد ملی افزایش داد. این بانک در سال ۱۹۹۰ فعالیت‌های خود را روی تقویت بانکداری شرکتی متمرکز ساخته است. هدف از این کار، تضمین رقابت‌های بین‌المللی و رشد ساختار صنعتی از طریق جهانی‌سازی اقتصاد بود. توسعه و متنوع‌سازی تامین سرمایه‌‌های صنعتی به منظور رشد بیشتر اقتصاد ملی از برنامه‌های جدی این بانک در سال ۲۰۰۰ بود. همین‌طور در این سال سرویس‌های بانکداری جهانی خود را از طریق برخی از مشاغل تکمیل کرده است. بانکداری شرکتی، بانکداری سرمایه‌گذاری، بانکداری بین‌المللی از جمله این مشاغل هستند.

فعالیت‌ های بانک توسعه کره جنوبی

خدمات بانک توسعه کره جنوبی

بیشتر بخوانید:

تاریخچه وون کره جنوبی؛ سفری میان سکه ها و اسکناس های ببر آسیا

یکی از عمده‌ترین فعالیت‌های این بانک در زمینه‌ی بانکداری شرکتی است. این بانک از زمان تاسیس، نقش بسیار مهمی در تامین سرمایه‌ی صنعتی از طریق اعطای وام و سرمایه‌گذاری داشته است. این کمک‌ها باعث رونق صنایعی در زمینه‌ی پایگاه دانش و صنایع ۶T مانند نانوتکنولوژی، بیوتکنولوژی و فناوری اطلاعات شده است. همچنین این بانک برای حمایت همه جانبه از دولت به منظور رشد اقتصاد ملی از روش‌های مختلف و متنوع تامین مالی استفاده می‌کند. این بانک با تاکید بر استراتژی‌های مشتری‌ مدارانه، در زمینه‌ی بانکداری خرد هم خدمات متنوعی را ارائه می‌کند. از جمله این خدمات در رابطه با وام‌های مسکن، وام‌های شخصی، حساب‌های پس‌انداز، حساب‌های جاری، کارت‌های اعتباری و کارت‌های نقدی است. این بانک همچنین از طریق روش‌هایی مانند کاهش هزینه، نرخ‌های سود بالا را به مشتریان خود پیشنهاد می‌دهد. همچنین این امکان فراهم شده که از طریق شعبه‌هایی مانند Korea Post Office و Woori Bank در کره جنوبی از حساب بانکی خود پول برداشت کنند.

اگر به عنوان دانشجو یا تاجر به کشور کره جنوبی رفت و آمد می‌کنید، حتما نیاز به ارسال حواله وون به کره‌ی جنوبی پیدا می‌کنید. صرافی ستاره سهیل با کادر مجرب خود آماده‌ی همراهی شما در ارسال حواله وون به کره جنوبی با کمترین نرخ است. همچنین ارسال حواله سوئیفت به سراسر جهان از طریق این صرافی فراهم شده است. برای کسب راهنمایی می‌توانید با همکاران ما تماس بگیرید.

نویسنده :
انتشار : ۱۸ اردیبهشت ,۱۳۹۷
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 4 =

کانال تلگرام