صرافی ستاره سهیل
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷
021 54506

بانک‌ها خدمات و تسهیلات مختلفی را به مشتریان ارائه می‌کنند و تفاوت جزیی در خدماتشان باعث می‌شود مشتریان یک یا چند بانک را به دیگر بانک‌ها ترجیح دهند؛ سود بیشتر حساب‌های سرمایه‌گذاری یا خدمات آنلاین می‌تواند برای مشتریان بسیار جذاب باشد. در رتبه بندی سال ۲۰۱۷ بهترین بانک های آمریکا که با مطالعه خدمات ۷۲ بانک و موسسه کوچک و بزرگ آمریکایی و موارد دیگر مثل میزان سرمایه براساس FDIC، میزان کارمزد، تنوع خدمات، دسترسی‌پذیری و قدرت سرمایه‌گذاری براساس Bauer Financial به دست آمده است، ۱۰ بانک برتر این رتبه‌بندی را معرفی می‌کنیم.

بهترین بانک های آمریکا در سال ۲۰۱۷ چه خدماتی ارائه می‌کنند؟

بانک‌های معرفی شده در این فهرست بانک‌های کشوری (national) آمریکا و برخی از این بانک‌ها زیر مجموعه موسسات بزرگ چند ملیتی هستند.

۱. بانک تورنتو دومینیون

بهترین بانک های آمریکا

بانک تورنتو دومینیون (TD) خدمات شبانه‌روزی ارائه می‌دهد و همین طور خدمات آنلاین و اپلیکیشن موبایل این بانک هم در دسترس است. در بانک TD انواع حساب‌های متداول قابل افتتاح و استفاده است. حساب جاری، پس انداز، حساب سرمایه‌گذاری، کارت اعتباری، کارت پیش‌پرداخت و وام مسکن از انواع حساب و خدمات بانک TD هستند.

بیشتر بخوانید:

۱۰ بانک برتر جهان در سال ۲۰۱۷ کدام هستند؟

بانک TD به خدمات مشتریان اهمیت ویژه‌ای می‌دهد و به همین دلیل شعبه‌های آن ساعت‌های طولانی‌تری باز هستند و حتی در آخر هفته‌ها و بعضی تعطیلات ساعات کاری تغییر نمی‌کند. خدمات گسترده، آسانی استفاده از خدمات با روش‌های آنلاین، کارمزد مناسب، همه این عوامل در کنار هم باعث شده تا بانک TD در صدر بهترین بانک های آمریکا قرار گیرد.

۲. سیتی ‌بانک

سیتی بانک

بیشتر بخوانید:

۱۰ بانک بزرگ جهان را بهتر بشناسید

سیتی بانک (Citi Bank) بخشی از مجموعه بزرگ شرکت خدمات سیتی است. سیتی بانک بیش از ۵۰۰۰ شعبه فقط در آمریکا دارد و طیف گسترده‌ای از خدمات برای اشخاص و کسب و کارها را ارائه می‌دهد.

بیش از هر چیز نرخ‌های بهره رقابتب و ابزارهای مالی سیتی بانک باعث شده تا در میان بهترین بانک های آمریکا قرار گیرد. برخی خدمات این بانک شامل بانکداری آنلاین با موبایل، اتصال حساب‌ها، دبیت کارت و انواع حساب‌های رایج است. ویژگی مهم سیتی بانک دسترسی‌پذیری بالای آن به خاطر وجود بیش از ۶۵ هزار دستگاه خودپرداز بانکی در سراسر آمریکا است. شاید بتوان گفت تنها دلیل قرار نگرفتن در رتبه اول کارمزد بالای آن برای حساب‌های جاری است.

۳. بانک ولز فارگو

ولز فارگو

کارمزد ۱۰ دلاری برای حساب جاری شاید زیاد جالب نباشد اما خدمات وام خرید خودرو و خدمات بیمه کاربردی هستند. کارمزد ۱۰ دلاری در صورت استفاده از دبیت کارت در یک اندازه حداقلی حذف می‌شود. بانک ولز فارگو (Wells Fargo) حساب‌های سرمایه‌گذاری سودآور هم به مشتریانش پیشنهاد می‌کند. این بانک بیش از ۶۰۰۰ شعبه در آمریکا دارد.

۴. بانک آمریکا

بانک آمریکا

حساب جاری بانک آمریکا (Bank Of America) در دو نوع بدون سود و با سود است و هر دو نوع حساب دارای کارمزد هستند. بانک آمریکا یا همان بنک آو آمریکا دارای کارمزد بالایی است اما شرایطی گذاشته که در آن کارمزد برای حساب‌های فعال حذف می‌شود.

این بانک هم حدود ۵۰۰۰ شعبه دارد و همه خدمات متداول را ارائه می‌کند. در زمان ایجاد حساب، دبیت کارت امن تحویل مشتری می‌شود.

۵. بانک چیس

بانک چیس

بیشتر بخوانید:

معرفی بانک: جی پی مورگان چیس؛ بزرگ ترین بانک آمریکا

بانک چیس (Chase Bank) ۴ نوع حساب جاری دارد و یکی از انواع آن حساب جاری دانشجویان است که کمترین کارمزد را دارد و با حداقل مبلغ ۲۵ دلار افتتاح می‌شد. خدمات بانکداری و سرمایه‌گذاری بانک چیس بسیار متنوع هستند و هر نیازی را برطرف می‌کنند.

بانک چیس حدود ۵۲۰۰ شعبه و ۱۶۰۰۰ دستگاه خودپرداز دارد. همه حساب‌های بانک چیس از ابتدا خدمات آنلاین فعال دارند و دبیت کارت هم رایگان به مشتریان داده می‌شود. یکی از دلایل قرار گرفتن بانک چیس میان بهترین بانک های آمریکا خدمات ویژه این بانک برای نظامیان و کهنه سربازان است. بسیاری از خدمات برای نظامیان بدون کارمزد یا با کارمزد کم هستند.

۶. یو. اس. بانک

بانک یو اس

میانگین کارمزد در یو.اس. بانک (U.S Bank) ۶/۹۵ دلار است. مشتریان یو. اس. بانک دارنده دبیت کارت برای تراکنش‌های بین بانک‌های یو. اس، پرداخت موبایلی و بانکداری آنلاین کارمزد پرداخت نمی‌کنند. این بانک حدود ۳۱۲۲ شعبه دارد که از بانک‌های بالای این رتبه‌بندی به نسبت کمتر است.

۷. بانک پی‌ان‌سی

بانک پی ان سی

بیشتر بخوانید:

از نیویورک تا ایتالیا؛ با ۵ بانک قدیمی و معروف جهان آشنا شوید

بانک پی‌ان‌سی (PNC Bank) حساب پس‌انداز با نرخ بهره و قرارداد ۱۲ ماهه دارد. از دیگر تسهیلات بانک پی‌ان‌سی حمایت از تحصیل و ابزارهای مدیریت هزینه و سرمایه است. با خدمت کیف پول مجازی این بانک تمامی خرج‌ها و گردش حساب‌ها به راحتی قابل کنترل است. بانک PNC بیش از ۲۶۰۰ شعبه در آمریکا دارد و حدود ۸۰۰۰ دستگاه خودپرداز دارد.

۸. بانک اچ‌اس‌بی‌سی ایالات متحده آمریکا

بانک اچ اس بی سی

بانک اچ‌اس‌بی‌سی (HSBC Bank) نه تنها جزو بهترین بانک های آمریکا بلکه از برترین بانک‌های جهانی است. خدمات مختلف این بانک کارمزد کمی دارند برای مثال حساب جاری کارمزد ۳ دلار در ماه دارد. نرخ بهره حساب سرمایه‌گذاری ۰/۹۵ درصد برای ۱۲ ماه است. این بانک در شهرهای بزرگ دارای شعبه است و در سراسر جهان حدود ۴۴۰۰ شعبه دارد.

۹. بانک بی‌بی اند تی

بانک بی بی اند تی

بانک بی‌بی اند تی (BB&T) ۵ نوع حساب جاری و ۷ نوع حساب پس انداز دارد که هرکدام ویژگی‌های مختلفی دارند. دارندگان حساب در این بانک همه خدمات مثل دبیت کارت رایگان، پرداخت آنلاین بدون کارمزد و دسترسی با موبایل را دریافت می‌کنند. کارمزد حساب جاری ۵ دلار است. این بانک در ۱۵ ایالت آمریکا نمایندگی و ۳۱۰۰ دستگاه خودپرداز دارد.

۱۰. بانک Regions

بانک Regions

انواع خدمات برای انواع اقشار مردم در بانک Regions در نظر گرفته شده است. شاید این تنوع در خدمات کمی گیج‌کننده باشد اما کافی است در هنگام افتتاح حساب به صورت اینترنتی یا حضوری به چند سوال پاسخ دهید تا بهترین نوع حساب مورد نیازتان به شما پیشنهاد شود. بانک Regions در میان فهرست بهترین بانک های آمریکایی جزو موسسات کوچک محسوب می‌شود. این بانک ۱۶۰۰ شعبه و ۲۰۰۰ دستگاه خودپرداز دارد.

خدمات و تسهیلات بهترین بانک های آمریکا که در این مطلب معرفی شد بسیار مشابه هستند و در جزییات کمی با هم تفاوت دارند. تفاوت عمده در میزان سرمایه بانک‌ها و تعداد شعب است.

اگر برای مسافرت، تحصیل و کسب و کار نیاز به ارز کشورهای دیگر داشتید، صرافی ستاره سهیل با سابقه درخشان و اعتبار کسب شده، امکان خرید و تبدیل انواع ارز و ارسال حواله به آمریکا را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مشتریان ارائه می‌دهد.

نویسنده :
انتشار : ۸ بهمن ,۱۳۹۶
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − چهار =

کانال تلگرام